Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hová tűntek az értelmes és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek az értelmes és egyben csinos, nem üresfejű plázacica nők?!

Figyelt kérdés

néhány kiegészítés rólam és a háttértörténetről, hogy értelmes legyen a kérdés: 23 éves joghallgató srác vagyok,nincsenek problémáim a társasági élettel,vannak barátaim, járok bulizni, általában én vagyok a hangulatfelelős,a társaság közepe. Az egyetemen jól teljesítek,3asnál rosszabb jegyem nincs,szóval buta sem vagyok. Otthon vidéken a szüleimnek segítek a mezőgazdaságban,sokat és keményen dolgozom. Határozott,életvidám és kialakult jövőképpel rendelkező vagyok. Voltak barátnőim,minden kapcsolatom min.1évig tartott,szexuális téren is minden oké velem,valahogy mégsem volt még belém igazán szerelmes senki. Senki sem törődött velem igazán,az összes barátnőm kihasznált valamilyen téren, s ha megunt, dobott. Miért nem vagyok képes találni egy normális lányt? Aki okos,határozott,van jövőképe,nem az az otthonülős begubózós "apácatípus" de mégsem egy ribanc!? Vhogy azt látom hogy aki szép manapság az csak kihasznál és játszadozik s lelép egy nagyobb bicepszért meg több pénzért, aki meg nem ilyen az otthon ül és begubózik a saját kis világába,ami meg ugye nekem nem kell. Szép&rendes nőt?! Túl sokat kérek? Annyiszor törték már össze a szívem...

23/F


2013. jan. 3. 19:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
68%
A házasságkötő terembe, aztán a szülőszobára. De időnként látod őket babakocsival a házak között.....
2013. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%

azt nem gondolod esetleg, hogy a szép és rendes nők legtöbbjének is jól összetörték sokszor a szívét, lehet azért lettek begubózósak...?

ami ugye neked nem kell

hát szívás, az van :D

22/L

2013. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%

"Hová tűntek az értelmes és egyben csinos, nem üresfejű plázacica nők?!"

Itt álljunk meg egy szóra...

A plázacirkálók soha(!!!!!) nem voltak értelmesek. Tehát nem tűnhettek el... Amelyik értelmes az kikéri magának a plázamacska címet, és köszöni nem kér belőle... ;)

2013. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

2: én az alapból otthonülőkre gondoltam. Engem is kifacsartak párszor mégse haltam bele.

3: úgy értem hogy plázacirmik alapból nem érdekelnek,az értelem vonz:)

2013. jan. 3. 19:33
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
"Senki sem törődött velem igazán,az összes barátnőm kihasznált valamilyen téren, s ha megunt, dobott." Ez a kulcsmondat. Papucs vagy barátom, papucs hosszútávra nem kell senkinek.
2013. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne.
2013. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
5: attól ha kihasznál valaki nem leszel papucs. Csak ha tudod hogy egy valami kell neki és lelép, te meg hagyod. Legrövidebb kapcsolatom 1.5 év volt,azért az nem rövid :)
2013. jan. 3. 19:38
 8/27 anonim ***** válasza:
90%

Mi ebből a tanúlság?!

Lejjebb kell adnod az elvárásaidból szerintem. Úgyhogy keress kevésbé szép nőt,de akkor értelmetes is. :)

2013. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%

hidd el nem tűntek e,csak lehet te nem veszed észre :)

22/L

2013. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
52%
láthatatlanná tévő köpönyeget viselnek, és nem fizetnek a buszon,metrón.
2013. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!