Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem elhanyagol a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem elhanyagol a barátom, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyunk, ami önmagában is nehéz sajnos. Ha együtt vagyunk minden rendben, ha külön...na akkor jönnek a problémák. Távolodik tölem, azt mondja nincs ideje semmire. De ahogy látom rám nincs, mert más dolgokkal azért foglalkozik. Sokat gondolkoztam azon,hogy jogos e amit érzek. Tény,hogy neki mozgalmasabb az élete, de mindig arra van az embernek ideje amire akarja, szerintem.

Én ott hibázok,hogy mindig elérhetö vagyok a számára? Mindig ugrok neki, igyekszem megfelelni. Talán ha ezen változtatnék észre venné magát?


2013. jan. 5. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell trükközni. Mondd el neki nyíltan, hogyan vélekedsz a kapcsolatotokról.
2013. jan. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A pasik szóból értenek, nem a célzásokból. Egyenesen kell neki megmondanod, hogy mi a problémád, és mit akarsz tőle.
2013. jan. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek erről... Ez a baj a mai kapcsolatokkal. Van szátok, mindenki megmondja, ha zavarja valami és akkor nincsen semmi gond. -.-
2013. jan. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hanariko ***** válasza:

Igazad van, mindig ugrasz neki. Mond neki te is - amikor épp keresne - hogy most elmész a barátnőiddel vagy te sem érsz rá vagy ilyesmi.

Ha ebből sem ért, akkor nyíltan mondd meg, aztán meglátod hogy reagál.

2013. jan. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még kb. másfél hónappal ezelött elmondtam nyiltan, konkrétan, egyenesen:) Semmi nem változott. Ebböl gondoltam,hogy talán ha én változtatnék ,lenne valami változás. Elvesziteni nem akarom, mert oda-vissza vagyok érte. Lehet ez a baj:)
2013. jan. 5. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!