Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom 3hete elhanyagol és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 3hete elhanyagol és nem figyel rám. Ha most én nem fogok figyelni rá akkor észreveszi magát? Bőv. Lent!

Figyelt kérdés

3hete mindig csak veszekszünk..kérem őt valamire pl hétfőn de kedden ugyanugy folytatja és igy szerdán is és csütörtökön is..még akkor is amikor ugy összeveszünk hogy feljöna szakitás gondalata..de veszekedések után mindig jön,ölelget,puszil,meg minden.. miért van vele ez?

de midnenre csak nekem mond nem-et..komolyan,téli szünet van és a hét alatt 3x találkoztunk mert nem volt képes rám időt szakitani,és amikor kérdem h NA ÉS HOLNAP TALIZUNK?*.* akkor ő h nem hiszem... másfél vée vagyunk együtt,és a barátok sincsenek elhanyagolva,de ő mégis inkább kimegy a haverokkal mint eljönne..

szakítani MÉG nem akarok,de ha igy folytatódik akkor az lesz,viszont meg akarom neki mutatni hogy milyen az amikor "mindent megtenne valakiért de ő leszarja"->ahgy most ő engem! szerintetek hatni fog?ha nem fogom hivni se keresni se semmi hanem majd neki fog kelleni?


2012. dec. 31. 02:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát talán bejön talán nem.

Lehet észre sem fogja venni,hogy nem keresed.

Mondjuk én tuti kipróbálnám,hogy ameddig csak bírom addig nem keresném.


Írj privit,ha gondolod aztán beszélhetünk róla jobban.

2012. dec. 31. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Told a szájába ezt:


[link]

2012. dec. 31. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Feltehetően van valami új barátnője,aki még nem feküdt le vele.A szex miatt nem akarja megmondani neked,hogy szakítani akar veled még.Ilyenkor már felesleges bármit is tenned.
2012. dec. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én próbáltam ilyen helyzetben. 2 hétig csak facebook-on beszéltünk, azt se minden nap, és csak akkor láttam, amikor véletlen belebotlottam egy buszon. Felőle akár meg is halhattam volna.

Természetesen szakítás lett a vége.

2012. dec. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!