Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Voltam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Voltam egy szilveszteri buliban. Rengeteg fiú volt ott ( a többségét ismertem is, nagyon jóba vagyok velük). de megismertem ott egy srácot aki nagyon megtetszett. Barátaim úgy látták hogy ez a vonzódás nála is látszott.

Figyelt kérdés
De azóta nem ír, meg semmi.Pedig facebookon bejelölt./ ott volt az exem is, akivel nagyon jó barátok maradtunk. és felhozták a többiek h mennyire összeillünk. és akkor pont egymás mellett ültünk az exemmel. Lehet h ő félre értette és azért nem ír?
2013. jan. 5. 16:06
 1/10 A.Romanov ***** válasza:
Valószínűleg.
2013. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Inkább arra felelek, hogy mit csinálj. Írj rá facebookon, hogy mi a helyzet. Van e kedve találkozni veled meg ilyen apróságok.
2013. jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen h. buliban jól bebasztam és 1csajjal tökre elvoltunk,másnap mikor bejelölt facebookon hát mit ne mondjak,már nem volt annyira vonzó...:D 16F
2013. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és akkor most mit csináljak.. csak nem mehetek hozzá oda és mondhatom hogy szingli vagyok..
2013. jan. 5. 16:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Ennyire jó volt a pia?:D
2013. jan. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért ne? Mondhatod, de azért tegyél hozzá pár mondatot, hogy ne nézen téged hülyénekXD
2013. jan. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
tudod a mondást ''a pia mindent megszépit'' hát van benne igazság..xD
2013. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

haha :DD

/akkor is beszéltünk mikor már nem volt bennünk annyi pia.. meg kicsit furán viselkedett mikor látta h az exemel beszéltünk../

2013. jan. 5. 16:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Phuu jó nektek bárcsak nekem is ilyen gyors anyagcserém lenne..:D
2013. jan. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:)mindegy, köszönöm mindenkinek:)
2013. jan. 5. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!