Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért keressük annyira a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keressük annyira a szerelmet, a szerelem érzését?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
jó kérdés
2013. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért szeretünk részegek lenni?
2013. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mert boldogsághormonokat ad extra adagban ami viszont függöséget vált ki,kémia az egész
2013. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mert szeretünk szeretni

mert szeretjük ha szeretnek

2013. jan. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem keresem.
2013. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem keressük szerintem,talán a tudat...

26n

2013. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért szeretünk részegek lenni?
2013. jan. 5. 22:44
 8/9 anonim ***** válasza:
genetika, társas lény, kényelem, szaporodás.
2013. jan. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én speckó azt tudom magamról, hogy ha tudom, hogy nem szeretnek, akkor mély depresszióba zuhanok, nem beszélek napokig senkivel és a Világegyetem legkisebb baktériumának érzem magam.

Viszont ha éreztetik velem, hogy fontos vagyok és szeretnek, nincs olyan akadály, amit az ember le ne tudna gyűrni. Hatalmasnak érzed magad, mindenhez van energiád.

2013. jan. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!