Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátnőm. Fiúk ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KGabó kérdése:

Megcsalt a barátnőm. Fiúk ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Jártam egy lánnyal egy évvel ezelőtt,aztán szakított.Most 4 hónapja újra összejöttünk,pedig elég mérges volt rám mivel találkoztam egy volt barátjával,és elég sok marhaságot összehordtunk róla, aztán föltettünk egy képet egy bizonyos közösségi oldalra,nem túl szép hozzászólásokkal alatta.Nagyon lejárattuk sokak előtt..(ezt méregből tettem sajnos,már bánom,de nagyon megviselt a szakításunk). Most nem rég elmesélte hogy mielőtt szakítottunk,elmentek barátnőivel bulizni,és ittak,aztán az egyik srác rámászott,és mindenfélét csinált.,de aztán összeszedte magát és hazament.Én ezt el hiszem,és többen ott voltak,tudják,látták.. Én úgy érzem meg tudnék neki bocsátani de mégis rossz.Lehet hogy én lihegem túl ezt a dolgot.De nagyon szeretem a lányt,tényleg,és soha nem volt még ilyen jó kapcsolatom.(nem szoktam ilyen helyeken tanácsot kérni,de most talán ez segíthet) Köszönöm előre is.

19/F


2013. jan. 5. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
hagyd ott az ilyen lotyót...még hazudott is!
2013. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elzavarnám. Ha visszafogadod akkor meg megérdemled a sorsodat!
2013. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elmennék a legközelebbi kocsmába, és jól berúgnék.
2013. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem értem ezen mit kell annyit gondolkozni...elmész pénteken egy buliba, simán találsz ilyen csajt.
2013. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meg fog csalni megint... Akarsz ezen aggódni mindig, amikor buliba megy?
2013. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

L/24


Sajnos és nem tudom magam beleélni a helyzetedbe, már csak azért sem, mert lány vagyok. De arról beszéltetek, hogy ez miért történt? Konkrétan mit érzett, miért tette ezt? A nőknél a megcsalás általában érzelmek miatt történik, míg férfiaknál szexuális dolgok (vonzódás) miatt. Persze kivételek vannak, de ez az általános. Szóval szerintem beszéljétek meg vele, hogy mi a baj!


Ha csak simán "félrek.félt", akkor egy lotyó. De lehet hogy valami mélyebb dolog húzódik meg mögötte, és lehet, hogy most rosszabbul érzi magát mint te.

2013. jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én azt mondtam a bnőmnek, ha megtudom hogy megcsalt akkor én nem állnék vele szóba, még megmagyarázni se lenne esélye !!!! 21F
2013. jan. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Mondjuk azt nem tudom mire gondolsz,hogy hazudott..(Ja és nem feküdtek le a sráccal,lehet hogy nem egyértelműen irtam le) És 6.hozzászóló,biztosan igazad van, mert azóta több kilót lefogyott stb.. lehet tényleg le kéne ülnünk megbeszélni.vagy talán hagyom az egészet,még nem tudom eldönteni..
2013. jan. 6. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!