Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk. Ti hogyan éltétek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk. Ti hogyan éltétek meg azt mikor a szerelmetek megcsalt?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne egy -két tapasztalat mert én nemtudom h mit gondoljak hogy mire gondoljak hogy mit csináljak.Teljesen tanácstalan vagyok hogy mit tegyek.remélem lesz valaki aki letud irni egy sztorit.előre is köszi 22/f
2010. márc. 23. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Én nagyon összevertem azt a gyereket, akivel megcsalt. Legszívesebben adtam vna a lánynak is, de csak türtőztettem magam.
2010. márc. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont egy olyan helyzet jutott, amiből természetesen én kerültem ki kellemetlenül. Illetve ki sem kerültem, mert szeretem a lányt azóta is... Szakított a lány, mert benne valami megtört egy veszekedés során.. Hihetetlenül fájt, napokig nem aludtam semmit szinte, alig tudtam elhinni. Első szerelem, első csók, első közös szexuális tapasztalatszerzés (szex nem volt) mindkettőnk számára.. 2 hónappal később észrevettem, hogy jeleket küld felém a lány. Rá egy hónapra összejöttünk, akkor tudtam meg hogy pasija volt. Enyhítő körülmény volt, hogy szakított vele és miattam. Részletkérdés, hogy ez anno fordítva volt. Megbocsátottam neki, azóta is hihetetlenül szeretem és együtt vagyunk, már második éve.


18/F

2010. márc. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Mond el mind a 2öt mindennek!Hidd el jólfog esni!Testileg nembánts öt!Baszzá rá!
2010. márc. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi utolsó-az a helyzet h a barátnöm nagyon nagy pácban van lelkileg.és nemtud dönteni vagyis nemis az csak igy kell neki egy kis idő....am elhordtam őket énis mindennek megkapták a magukét.de az a gáz bas*zus hogy a srác meg jófej:S:S:S:S ma söröztünk egyet és kitárgyaltuk a témát.kicsit zavar hogy igyvagyok vele de vhogy nemtudom.de jóvolt vele beszélni erröl.mind a 3an kivagyunk már eléggé.teljesen nincsis vége a kapcsolatunknak sőt.csak megfordult már a téma párszor.ugyértem a szakitás dolog.és nemtudom elképzelni hogy mit teszek majd mikor ha már nemlesz velem.ja még vmi elképesztően szeretem amúgy és piszkosul nehéz ez az egész.olyan barátom meg nincsis akivel ilyet megtudnék beszélni.ezért mégegyszer köszi h normálisan irtatok.
2010. márc. 23. 22:09
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Szar ügy. Nem vok híve az erőszaknak így eszembe sem jutott hogy a 3. személynek nekimenjek. Viszont az exemet... na őt szívesen megkongattam volna de végül sosem értem hozzá (így).

Sajnos ha megcsalt akkor valamit te nem tudsz megadni neki, ahogy anno én sem tudtam. A 3. személy pedig épp ezt a hiányt pótolja és sokszor nem is tud az aktuális partnerről.

Én gondolkodás nélkül elhagytam, bár majdnem beleőrültem.

Ma van egy nagyon jó kapcsolatom, amit tulajdonképp anak köszönhetek, hogy ő megcsalt engem... Na azért megköszönni nem fogom neki, főleg mivel szóba sem állok vele...

2010. márc. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó vok 35F
2010. márc. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
2,5év alatt sem hevertem ki hogy megcsalt az asszony, ha nem lenne egy 5éves fiam már tuti kinyirtam volna magam. Rohadt nagy kudarcnak élem meg ezt az egészet. 33/f
2010. márc. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Andrewka ***** válasza:
73%

4 hónapja estem át ugyanezen.

1 nappal a éves évforduló előtt msnen (távkapcsolat volt) közölte h előtte hétvégén amikor nekem azt mondta h egy munkatársa barátnője féltékeny rá és ezért hárman tisztázzák a dolgot akkor nem volt ott a barátnő hanem lefeküdt a sráccal. Abszolut nullán voltam. Azt sem tudtam mit mondjak, teljsen kifordult magából. Egy hónapig nem beszéltünk aztán szenteste akart mindenképpen találkozni h beszéljük meg, bocsánatot akar kérni, megbánta stb. Persze akármennyire utáltam még akkor is ott volt a szeretet, találkoztunk aminek az lett a vége h így nem fog működni. Aztán szex a kocsiban...

Másnap ugyanez, harmadnap szintén. Lényegében velem csalta az újat. Az lett a vége h se vele se nélküle ő meg se velem se az újjal, dumálgattunk elmentünk ide oda félig meddig barátilag, aztán megint kitört belőle a dolog h nem tud szabadulni a másiktól, rendszeres telefonálgatások stb. A vége az lett h otthagytam, mondván kap két hónapot addig se telefon, se msn semmi és meglátjuk mire jut (tudtam előre, azt is h miért egy oylanhoz ment mit az a srác, de hosszú lenne). Erre két hétre rá jött egy lehetőség és elutazott 3000 km-re dolgozni. Lényegében azóta is beszélgetünk, elmondása szerint a másikkal is rendszeresen beszél, aki nagyon nyomul bár az előtte lévő két hónapban elég jól kihasználta mert az exével is együtt volt közben. Úgyhogy én már letettem róla h bármi lesz köztünk, igazából már nem is akarom. Jelenleg nem is érzem úgy h meg tudna fogni egy másik lány, pedig talán életem nagy lehetőségét szalasztom el éppen.


22/f

2010. márc. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt is át kellene gondolni, hogy vajon miért tesznek ilyet a lányok/nők... mert ha megtörténik, abban a kapcsolatban alapban nincs rendben valami. Mindennek van valami előzménye. Sokan sajnos csak ezt a szörnyű következményt látják, a mögötte meghúzódó dolgokat nem.


Lány vagyok, és sosem csalnám meg a barátomat. Semmiért.

2010. márc. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

az utolsónak mondom .

Nemtudom halottál e arrol h 6+2 na ez az én munkaköröm.6napot dolgozom 2pihenek.Így dolgozom mióta ismerem.Erre szoktam olyat mondatokat kapni hogy fa*zkivan hogy állandóan csak a munka... meg is érteném ha nem lenne kötelező a munka.Különben nem élnénk meg.(anyós is velünk lakik:S) szval nemtudja felfogni hogy igy dolgozom és nemtudok máshogy.Aztán jön az h jó de akkor miért vállalsz annyi 16ot.... mondom bass*us igyis alig élünk meg igaz néha volt h havi 5-6 16om volt de nemcsak apénzért.Nemimádom a munkámat.Nemimádok nála jobban semmit főleg a pénzt nem.Mindnent megadok neki(páromnak) és valószinü ez a baj.De nemtehetek róla nemaz a nyafogós csaj h ezkell-azkell hanem érzem h mire van szükség és azt adom.Szexuálisan is teljesen rendbenvagyunk .A túlórák meg ugy vannak h ennyivan havonta hogy nemmindig pénzért csinálom. sokszor van olyan hogy egyik másik kollegával "Cserélünk" azt takarja ez hogy bemegyek helyette ha neki muszály nemdolgoznia,szval dolga lenne.aztán mikor szólok akkor ők is úgyszint bemennek helyettem melóba.igy szoktam a hosszu hétvégéimet csinálni, mert általában nekik van szükségük a cserére énmeg kihasználom h korrektek vagyunk és amikor én modnom akkor adják vissza.Szval volt h 2hétig nemmentem dolgozni hanem együtt voltunk sütöttünk főztünk szeretgettük egymást.teljesen tökéletes volt az egész.csak ugye a sok cserében nekemis bennekell lennem igyhát amikor hosszu hétvégére gyurok akkor nemvagyok itthon vele.:S:S azmeg nemjó hogy 6hétig kell várni hogy kimozduljunk itthonról mert 6 hetente esik hétvégére a pihenőm:S szval tényleg értelmetlen h megcsalt.anyit kaptam ezért meg eddig h egyik span aztmondta h hosszu pórázon tartom..... de mit csináljak neengedjem el bulizni?akkor befásul.sehogysem jó ez. elözöknek meg köszönöm az irásokat ismét.jó h tudtok ilyenröl beszélni egy teljesen vad idegennek.

2010. márc. 24. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!