Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nem aggódtok azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem aggódtok azon, hogy kivel csal meg a párotok?

Figyelt kérdés

Az egyetemistákról meg a kollégistákról beszélek. Míg külön vannak (másik iskolában tanulnak), addig ki tudja, hogy épp melyik fiúval flörtöl a lány, vagy kivel fekszik le. Mert a hétből 5 napot végig az iskolában töltenek.


Mivel szokott lenni kollégiumokban, egyetemeken házibuli, beisznak, bekábítószereznek (mert a kábítószer is jelen van, nem is kicsit), aztán a lány azzal fekszik le, akivel akar.


Attól, hogy van felügyelő az egyetemeken (aki nem is engedélyezné a vad bulikat), attól még megcsalhatja a lány a fiút.



2013. jan. 6. 03:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akar csalni, nem kell ahhoz kollégiumi buli. Ha szeret, akkor nem teszi. A hűséget nem lehet kikényszeríteni.
2013. jan. 6. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%

Az ilyen középiskolás kapcsolatok kis kivétellel mind halálra vannak ítélve, pont a továbbtanulás miatt.

Nagyobb város, új közeg, az aktuálisnál sokkal jobbfej,hozzáillőb jövő előtt álló emberek, akik közt simán kiválaszthatja a végső párját a továbbtanuló személy, és az előző pár egyértelműen lemorzsolódik, nem lesz kielégítő a viszony, amott meg kéznél van akárki.

Mindenki csalja szerintem a párját a továbbtanulók közül, hisz úgysincs ott a párja, akkor meg kit érdekel? Úgysem tudja meg soha az életben az ő kis titkukat.

Egyébként meg leszarnám ha megakarna csalni valaki, még én küldeném,hogy frissitsen néha faszt, kell a nováció. Ha szeret,majd visszakóborol hozzám.

2013. jan. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A másodikkal értek egyet. Ritkán maradnak együtt az ilyen középiskolás szerelmek.
2013. jan. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, megbízok benne teljesen (ő is bennem).

Különben meg voltam kollégista, ráadásul akkor még szingli is, mégsem feküdtem le senkivel, és droghoz sem nyúltam volna soha...

Aki ilyesmikre hajlamos, az bármikor/bárhol megteszi, nem kell ahhoz kollégistának lenni.

2013. jan. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!