Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy szeretem, miután gyakorlatilag már elutasított?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron megismerkedtem egy kedves lánnyal, aki már akkor megtetszett (ez az a tipikus szerelem első látásra esete). Akkor sajnos nem tudtunk élőben beszélni, de pár héttel ezelőtt rákerestem Facebookon, ott vissza is jelölt, váltottunk pár üzenetet, úgy tűnt, hogy végre sikerülhet valakivel összejönni. De aztán pénteken jött az a már megszokott pofon az élettől: a lány megírta, hogy nem emlékszik rám, meg hogy sok dolga van, nem ér rá levelezgetni. Aznap este azt hittem, vége a világnak...

Most ezek után hogyan írjam meg neki, hogy teljesen beleszerettem, nem bírok élni nélküle? Élőben talán soha nem találkozunk újra, ezek után már főleg nincs sok esély erre a kapcsolatra, de ezt akkor is tudnia kell!


2013. jan. 6. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. A lány írásából ítélve lekoptatott téged. :(
2013. jan. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Végül is nem veszíthetsz semmit, de ezek után kizárt, h valaha akarna tőled bármit is. Nem tetszel neki.
2013. jan. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából teljesen mindegy, hogy megírod-e neki - abból a szempontból, hogy így se, úgy se lesz közöttetek semmi... Viszont nem értem, miért jó feleslegesen lejáratni magad. Én a helyedben biztosan nem írnék neki.
2013. jan. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Így legalább megtudja majd az egészet, mert eddig valamiért azt vettem ki a szavaiból, hogy szimplán csak levelezőpartnerként tekint rám. Ha most megtudja, hogy én sokkal többet is szeretnék tőle, hátha ad egy esélyt. A remény hal meg utoljára. Bár a remény csak arra van, hogy az élet utána még nagyobbat rúgjon beléd... :(
2013. jan. 6. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!