Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Azt hiszem, a barátom "passzív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, a barátom "passzív módon" szakított velem. Gyakorlatilag nem keres. (2 évig jártunk) Mit csináljak? 21/L

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár hónapban csak akkor találkoztunk, ha én hívtam fel, hogy találkozzunk. Ő magától nem keresett. Aztán kipróbáltam, hogy mi van, ha én nem mondom, hogy találkozzunk, így egy kerek hónapja nem láttam. Közben írt 2-3 e-mailt, hogy hogy vagyok, de azt nem hajlandó kifejteni, hogy bármi problémája lenne, szakítani akar, vagy ilyesmi. Persze egyértelmű, hogy nem akar velem lenni, de azért 2 év után megérdemelnék annyit, hogy megtudjam, mégis mi az oka, mik a tervei, vagy úgy egyáltalán mi ez az egész. Most mit csináljak? Gondoltam, hogy rákérdezek e-mailben, ha már más módon nem hajlandó velem kommunikálni, de nem bírom magam rászánni, hogy megírjam az e-mailt, mert úgy gondolom, hogy neki kéne magától elmondania és nem nekem megalázkodni ezek után. Légyszi segítsetek!

2012. okt. 30. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki, hogy 2 év után azért elvárnád, hogy ha szakítani akar, akkor normálisan közölje, lehetőleg élőben.
2012. okt. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az nem megalázkodás, ha te vagy a határozott fél. Ne könyörögj, csak kérdezz rá egyenesen, hogy együtt vagyunk még? Csak azért, hogy tudd, továbbléphetsz-e már végre.
2012. okt. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ezek után nyilvánvaló, hogy nem vagyunk együtt. Csak egyszerűen annyira dühös vagyok, hogy hogy lehet ennyire sunyi, hogy még egy rendes e-mailt sem bírok megfogalmazni. Őszintén szólva nem is értem, hogy ezt hogy gondolta.
2012. okt. 30. 17:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy bármit is kellene kérdezned. Inkább vedd tudomásul, hogy nem kellesz neki, csak nincs mersze kimondani, vagy gondolatban még tarcsinak tart.
2012. okt. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg már nem érdekled, de egy e-mailt szerintem megér a dolog. Vagy írd meg neki úgy, hogy te szakítasz vele azért, mert nem keresett.
2012. okt. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!