Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a 20 feletti lányok kb 98%-a már mind foglalt? Így hogyan találjam meg a hozzám illő, komoly felfogású nőt? Mi lehet a megoldás erre? Kort és nemet írjatok.

Figyelt kérdés

Érdekes a helyzet. Matematikai lehetetlenségnem tartom, bár annak ellenére, hogy több férfi van ebben az országban is, de képtelenség, hogy nem lehet manapság találni huszonéves nőt egy kisvárosban komoly kapcsolatra, mert kb. 98%-uk foglalt, 1%-uk bár szingli, de nem ismerem őket, 1 % meg szingli de már elhagyta a várost. A számok csak szemléltetések.


f25


2013. jan. 6. 14:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, de némely válasz tényleg kicsit lesarkította a helyzetet. Ha azt nézzük én nem gondolom, hogy tartoznék bármelyik kategóriába is a leírtak alapján. Nem tartom magamat tökéletesnek, sem különös szépségnek sem semmi, de ki vagyok békülve a külsőmmel, a belsőm meg olyan, amilyen. Nem volt 1 évnél huzamosabb idő, amikor ne lett volna valakim, az az egy év még sem sorolható be a fenti kategóriákba.

1 év nem nevezhető friss szakításnak, úgy 4 hónap telt ebből úgy, hogy nekem nincs szükségem senkire, utána már nyitott voltam bármire. Nem voltam rondább mint máskor, sőt...! Nem voltam sem butább, sem hisztisebb, sem dagadtabb sem semmi, még is 8 hónap telt el, mire párt találtam magamnak és közben még csak próbálkozások sem voltak.

Lehet az előítélet is benne van, amit itt pedzegettek, hogy 20 év fölötti és szingli? Tuti valami gikszer van vele... :D

2013. jan. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én is nyitott vagyok bármire, hiszen 4. éve lesz tavasszal, hogy szakítottunk az eddigi legkomolyabb barátnőmmel, de azóta valahogy semmi sem alakul. Pedig járok szórakozni, de nem vagyok az az egy éjszakás típus. Elvből kijelentem: sosem leszek. Ez számomra érzelmi gyengeség lenne. Én meg erős vagyok. :) Persze jó dolog a szex, sőt, imádom is, de nem mindenáron. Nekem ez sok lenne. Ugyanis van egy szűrőm, amit csak nagyon kevesen fogadnak el és értenek meg, így eleve meg sem próbálom emiatt, mert ismerem a mai lányok nagy hányadát: ostobák és felszínesek, nincs témám velük (smink, buli, ki kivel kavar--> ez nulla nálam), s a fentebb említett tapasztalataim során is, miszerint nagy részük foglalt a korosztályom belieknek, ezért sem próbálkozom be, mert tudom, hogy úgyis csak azt mondaná: barátom van. Nekem meg kutyám mondjuk, és akkor? :D Csak már unom ezt és így hagyom a pichába :)
2013. jan. 6. 18:33
 13/13 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresgélsz. Egyébként a statisztikák szerint több nő van az országban mint férfi.
2013. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!