Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehet ezt folytatni/van értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ezt folytatni/van értelme?

Figyelt kérdés
Üdv! 23 éves f. vagyok és igazából nem is egy kérdésem van hanem elég bonyolult dolog.3 hónappal ezelőtt szakítottam a barátnőmmel vagyis tulajdonképpen ő verte ki a balhét mert már azt mondta úgy érzi hogy én nem szeretem őt nem kívánja a szexet sem stb . Próbáltam mondogatni hogy valahogy nem tudnánk-e helyrehozni a dolgokat de ő csak annyit kérdezett folyamatosan felháborodva hogy "járjak pszichológushoz"? Már régebb óta nem voltak köztünk rendben a dolgok, éjszakánként sokszor csak egymás melett feküdtünk egymáshoz sem értünk. Abból is sokszor volt gond hogy ő már gyereket szeretne és igazából ezt is kérdezte így a vita végén hogy akarsz 2 év múlvagy gyereket vagy nem? Hozzá lehett volna tenni hogy ha nem akkor mehetsz. De igazából sztem ezt már csak azért mondta mert tudta mi a válasz. Ezek után másnap én mondtam ki végülis a szakítást ő egyből beleegyezett amikor mondtam még utána valamit egyből csak annyit vágott rá hogy jó már kimondtad. Mintha már akkor tudta volna hogy majd vissza akarok menni hozzá és ez majd jó ürügy lesz hogy megint irányítson. Szakítotunk már ez előtt is kétszer akkor is mindig én de egyből ki is békültünk. Az elsőnél ő jött vissza hozzám én különösebben nem csináltam belőle ügyet. A második szakítás után viszont sírva mentem vissza hozzá 1 nap múlva kb. Akkor hajtottam is hogy újra visszaszerezzem meg minden, de elis veszítettem úgy érzem a tiszteletét és úgy éreztem kicsit mintha ráerőltetném magam. Pl: mindig én öleltem át vagy én kezdeményeztem csókot és soha nem éreztem rajta a szenvedélyz mint az első pár hónapban. Most 3 hónapja ne mnagyon beszéltünk még egymással csak néha 1-2 szót mivel csoporttársak vagyunk egyetemen így talákozunk azért sűrűn de úgy konkrétan hogy egymással beszéljünk valamiről még nem nagyon volt. Pár napja írtam csak neki facebookon hogy hogy teltek az ünnepek meg ilyesmi. Ő válaszolt és mondta hogy puszil mindenkit. De ezen kívül semmi. Nagyon hiányzik és rájöttem pár dologra azért hogy én is miket rontottam el és tényleg komolyan gondolom vele. Csak félek ha most megint én megek vissza hozzá az lesz mint a múltkor. Ő a szakítás óta csinálja tipikusan a dolgokat amiket ilyenkor szokak. Ha találkozunk mindig jókedve van nevetgél a többiekkel, fészbukon teszi a bulis kpeket stb. Ami végülis lehet hogy nem rossz mert sztem féltékennyé szeretne tenni ami végülis sikerül is. Csak nem tudom mit kéne csinálni. Ha megbeszélnénk a dolgokat amit eddig nem nagyon tettünk csak mikor már mindkettőnkben felgyűltek, akkor helyre lehetne hozni, legalábbis én most bármit megtennék hogy helyrejöjjenek a dolgok de ha megint most csak úgy visszamegek hozzá abból nem tudom lenne-e jó. Hülyém hangzik mert én szakítottam és azt várom hogy ő jöjjön vissza de leírtam hogy miért. Azt elfelejtettem leírni hogy kb 1,5 évig voltunk együtt az első 2 "szakítássaé" együtt.Most az utolsónál úgy váltunk el hogy megöleltük egymást nem tudom ez mennyit számít.

2013. jan. 5. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem veszett ügy. :(
2013. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok a barátommal csak mi idősebb korosztályba ,ilyen se veled se nélküled kapcsolatba.Szakitás után egy kis szünet és utána valahogy még is vissza találunk egymáshoz és ez már így megy 5 éve,pedig tudjuk hogy nem jó ez így de még is ...
2013. jan. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!