Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sativa kérdése:

Lányok! Ti mit tennétek, ha kiderülne a párotokról néhány közös együtt alvás után, hogy horkol? Ez lehet elég ok a szakításra?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 11:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Horkolás ok a szakitásra? 0_0

Ez vicc, nem nállam nem lenne ez szakító ok.

20/N

2013. jan. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát te hülye vagy :DDD ( ne vedd rossz néven )

Most komolyan , ki az a hülye aki a párja horkolására szakít ?

2013. jan. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Rengeteg magányos ember élne a világban,ha ez válóok lenne.
2013. jan. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nem szakítanék az biztos..oldalba bökném ha nagyon zavarna,és akkor 3 percre leáll,és így tovább..teljesen romantikius..:D
2013. jan. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

te most egy horkolós fiú vagy? :D


engem nem zavarna, ha szeretne, és minden más passzolna, akkor nem számít, megbökdösném, hogy forduljon odébb :D

2013. jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Biztos nem, max. szomorú lennék, hogy nem lesznek összebújós-együtt alvós éjszakáink :D
2013. jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

"Drágám ne haragudj, de beszélnünk kell! Éjszaka többször lettem arra figyelmes, hogy horkolsz. Eddig próbáltam magamat nyugtatni, de a legutóbbi éjszakán betelt a pohár. Döntened kell, a horkolás vagy én!"


Nem hangzik viccesen? Ha ilyen miatt a szakításon gondolkodsz, akkor ott más a baj csak a horkolásra fogod. Nem lehet, hogy nem szereted eléggé?

2013. jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A.Romanov ***** válasza:
100%
Drágám, muszáj lélegezned?
2013. jan. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A kérdés eleve értelmetlen... ha egy lány szereti a barátját akkor nem fog vele ilyen semmiségért szakítani !
2013. jan. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pedig én már hallottam ilyent, hogy a moslék nő ilyen miatt vágta ki a paliját, az egész életüket megmételyezte, és végül nem bírta már tovább. Bármi lehet, lehet ,hogy pont egy ilyen férget fogsz ki ,aki szakítana veled. Ne azt vedd alapul, hogy itt a plusszpontokért ,zöld kezekért milyen hazug szimpátia válaszokat kapsz a képmutató fórumozóktól, hanem a tényeket, mindig lehet olyan ember,akinél valami aprócseprőnek tűnő semmisség miatt buksz meg. Ez benne van a pakliban.
2013. jan. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!