Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen lányok? Hol ismerkedhetnék velük?

Figyelt kérdés
Olyan lányt szeretnék találni, akinek nem a kigyúrt, heti két hónapot facebookozó, menőzős, nagyhangú, beképzelt "minta" pasik jönnek be, hanem a romantikus, különc, de humorosabb fajta. Sehol nem ismerkedtem még meg ilyen lánnyal :( Bármiféle tipp, ötlet? Privátnak is örülök ;) F/16

2013. jan. 6. 21:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen fiú az álmom, kár érte, hogy túl idős vagyok hozzád. =D

21L

2013. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%

GreenTea


Attól hogy te romantikusnak, különcnek és humorosnak érzed magad, még nem biztos hogy az vagy... Akármennyire is fáj, de az erősebb baszik.

2013. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Humoros pasikat imádom:) Különc,ezt h érted?:) Romantikus jó nagyon.15/L
2013. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Én ilyesmi vagyok öcsi ;) és bizony azt kell mondjam, hogy várnod kell még pár évet, hogy olyan nõkre akadj, akik értékelnek. Persze ne add fel addig, járj nyitott szemmel, de kamaszok közt még nem erre van igény.
2013. jan. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Szintén, csak én 2 évvel fiatalabb vagyok... de mindenhol találni egyébként, szerencse kell hozzá. ^^
2013. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Vannak bőven, csak rossz helyen kerested vagy talán egyáltalán nem is kerested őket. A legjobban azzal jársz valószínűleg, ha keresel magadnak egy közösséget, ahol otthon érzed magad és ami számodra érdekes és értékes dolgokra épül, mert nagy valószínűséggel egy ilyen helyen fogsz olyan lányokkal találkozni, akik értékelik a te jellemedet. Ez lehet élőben vagy onlájn, az utóbbi még talán kedvezőbb is sok szempontból. Én például tizenhárom-tizennégy éves koromban belecsöppentem egy netes szerepjátékba, ami annyira jól szűrte a velem kompatibilis személyeket, hogy rengeteg nagyon értékes lányt ismertem meg a játékon keresztül és nem egy volt, akivel komolyabbra fordultak a dolgok élőben. És ennek az egyetlen oka az volt, hogy egy jól behatárolt témakör (mint ebben az esetben a fantázia és a játék) bevonzotta a nagyon hasonló jellemeket. Keress valamit, amiben jól érzed magad, a többi adja magát.
2013. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
#2 és #3 a humorosat azért mondtam mert általában mindenki röhög a poénjaimon, nem nagyképűségből, a különcnek pedig azért tartom magam, mert nem vagyok olyan, amit fentre leírtam :)
2013. jan. 6. 22:05
 8/22 anonim ***** válasza:
Az jó jel nagyon:)Írtam választ,erre meg kapok levelet,h szia,maszti? .. már választ írni se lehet:D 15/L
2013. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Hasonló fickóra vágyom, de korosztályomban nem találok. Valami baki mindig van.


21/N

2013. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
22:05, a "szia, maszti?" levelet nem én írtam, valaki szórakozik.
2013. jan. 6. 22:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!