Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Értelmes, kedves és bájos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmes, kedves és bájos lányok! Hogyan és hol ismerkedhetnék meg veletek?

Figyelt kérdés

Sok szép lányt látok naponta a buszon, buszmegállóban, városban meg úgy mindenfelé, ahol csak járkálok,Debrecenben tanulok, jó nagy város, szóval van választék bőven, de úgy tapasztaltam, hogy az értelmes, kedves és egyben bájos, engem elbűvölő lányok már foglaltak sajnos.


Nem titkolom, hogy elég szeretgeős típusú fiú vagyok és ezért is rossz nagyon, hogy nincs barátnőm, nincs kit megölelnem, magamhoz húznom, megcsókolnom és már totál szeretethiányos is vagyok.


Akinek sikerült megismerkednie fiúk ilyen lányokkal, ti hol találtatok ezekre a gyöngyszemekre?


2012. jan. 27. 14:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

hát nem a gyakorin, az biztos...

aki keres, talál

2012. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Legyél jobb a barátjuknál és nyert ügyed van:D
2012. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
22%
hat te szerintem itt sem fogsz talalni ilyen csajt...mar csopogos a megfogalmazasod, szoval orulj ha valaki valaszol ra
2012. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

ma 14:41


Most mi a bajod basszus?!


Lehetek én kemény, határozott, érzéketlen állat is, de minek, amikor van belőlük úgyis annyi már.

2012. jan. 27. 14:45
 5/23 anonim ***** válasza:
33%
kis gyongyszemecske...szerintem ezert nem talalsz senkit...ezt nem rosszindulatbol mondom
2012. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
48%

Ilyet ne szórakozóhelyen keress,mert ott csak a pénzedre mennek(már méterekről kiszagolják,hogy milyen parfümöd van..).Egyetemen akár,de ott is ki kell fogni az értelmesebbeket,mert az is tele van olyannal aki csak a HÖKösök f.szát s.opja.Az ilyen lányok,akiket keresel,nem miniszoknyában járkálnak -20°C-ban.


Egy jó kis cikk: [link]

2012. jan. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
A pasik meg jobban kurvulnak lassan...
2012. jan. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
hát ha Pécsi lennél akkor tudnék ajánlani valakit:D
2012. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Most ebből jó kis vitát lehetne kerekíteni,hogy a pasik kurvulnak.Na,de mégis miért?Csak nem azért,mert pénzesebbnek akarnak kinézni,hogy feltudjanak szedni egy olyan lányt,aki csak arra megy?Ha be van lőve a hajad,armani órád van,versace parfümöd,meg miegymás,nyilván nagyobb lesz az esély,hogy megkaparints egy "10/10-est",akinek az intelligenciája sajnos lerontja ezt 10/3-asra,de ez nem lényeg,mert csak egy estére kellenek...
2012. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Szerintem, megy légy egy kicsit férfiasabb.

Nem zárja ki az érzelmet, és jobban bejön a csajoknak. Ne várd a sült galambot, és ne nyalogasd a sebeidet.

Írtam 2012. 01. 27. -én százkettedik alkalommal.

2012. jan. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!