Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiú, szerintem én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, szerintem én is neki. hogyan tovább? vagy várjak, míg ő lép?

Figyelt kérdés
nem vagyunk osztálytársak, eggyel alattam jár, ezért csak köszönésre van időnk szünetekben, nagy ritkán dumálunk. viszont facebookon nagyon jól elvagyunk, tök jó fej fiú! csak nem szeretném, ha ez ilyen virtuális kapcsolat lenne. azt tudom, hogy 2 évvel ezelőtt bejöttem neki, vajon most? hogy tudakoljam meg? lépjek először én? célozgassak? de nem szeretnék nyomulni, nem vagyok az a fajta... de örülnék, ha lenne köztünk valami.
2013. jan. 7. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:
hívd el suli után egy pizzára.
2013. jan. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mókusgyilkos ***** válasza:
ha nem vagy az a fajta akkor pláne jó ha nyomulsz :P már ha a csávó tudja h AMÚGY ha nem róla van szó akkor nem vagy az a fajta..:P
2013. jan. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szóval nyomuljak?! :D
2013. jan. 7. 00:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy akár csak mondod neki facebookon, hogy mi lenne, ha találkoznátok, beszélgetnétek kicsit többet is, ha már interneten olyan jól elvagytok, onnantól meg már rajtatok múlik.

Csókollak

2013. jan. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mókusgyilkos ***** válasza:

vesd rá marad wehehehe :D

a csajok szeretik a rossz fiúkat akik értük megjavulnak.. a pasik pont fordítva :P

PERSZE SANSZOS hogy csak én vagyok 1 perverz állat XD

2013. jan. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!