Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Szerintetek próbálkozzak tovább? szerintem csak le akart pattintani

Figyelt kérdés
A suli a város szélén van. Van a suliban egy csaj aki szokott engem elég sokszor nézni. Én odamentem hozzá, hogy elhívjam be a városba kicsit "nézelődni" de ő erre azt mondta hogy nem jön mert nem bír sokat sétálni mert mind a 2 lábát műtötték és vmi szilikon van neki benne. Barátja még úgy tudom hogy nem volt. Vajon miért mondta ezt hogy nem tud jönni. Azért mert meglepődött, tényleg nem bír sokat sétálni vagy csak egyszerű lepattintás volt.
2010. okt. 11. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű lepattintás az lett volna, ha azt mondja nem ér rá. Ez elég személyes információ, hogy műtötték a lábát.
2010. okt. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
megéri próbálkozni, nem halott az ügy, valami olyanon törs az agyadat, amire nem nagyon talál kifogást. Mit szeret pl csinálni, kérezd meg a barátnőjét, vagy találj ki ott helyben akármit is
2010. okt. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de most juttot az eszembe hogy a tenisz is vmi miatt abba kellett hagynia
2010. okt. 11. 18:06
 4/5 A kérdező kommentje:
legalábbis ezt mondta a multkor vmi orvos tanácsára hagyta abba
2010. okt. 11. 18:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lepattintás volt, ráadásul egy elég személyes infót osztott meg veled, ami (jó eséllyel) pozitív jel :) Kérdezd meg, hogy mihez lenne kedve randin. Vagy valami. Nem úgy néz ez ki, mint egy halott ügy szóval hajrá ;)
2010. okt. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!