Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hét távollét szét tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hét távollét szét tud szedni egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Ki kell mennem külföldre 2 hétre, félek hogy ezalatt a párom "elfelejt", vagy rájön hogy jobb nélkülem. Szerintetek?

Nem régi a kapcsolat, nem teljesen 4 hónapja vagyunk együtt, viszont úgy látom nagyon szeret... persze ezt sohasem lehet tudni.


2013. jan. 7. 01:11
1 2
 1/12 Mókusgyilkos ***** válasza:
94%

2 HÉT?! oké ez a kérdés úgy hülyeség ahogy van.

szia.

2013. jan. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amit 2 hét távollét szétszed, az az én fogalmaim szerint nem is kapcsolat.
2013. jan. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ez ugye csak vicc?
2013. jan. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy kimenj a WC-re, mert a végén még otthagy!
2013. jan. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem vicc, manapság sok ilyenről hallani... nem mindenki tud várni, de legyen igazatok, én örülnék a legjobban ha ez képtelenség lenne...
2013. jan. 7. 01:14
 6/12 anonim ***** válasza:
ez marhaság.. 2 hét az SEMMMMIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. jan. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2 év esetleg, de 2 hét??:O
2013. jan. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint ne tartsak ettől... köszi a válaszokat :)
2013. jan. 7. 01:32
 9/12 anonim ***** válasza:

"manapság sok ilyenről hallani... nem mindenki tud várni" -- ez sajnos így igaz. Én is hallottam olyanról, hogy a hölgy 5 napot nem bírt ki egyedül. 5 napot!! És mire a "párja" hazatért, már addigra keresett mást.

Sajnos igen, ez létezik. Csak én az ilyet nem nevezném kapcsolatnak. Egy kapcsolat szereteten, bizalmon és vonzódáson alapul.Ha valaki tényleg szeret, még ha nem is amolyan őrült nagy szerelemmel, akkor is tud várni. Nem két hete, hanem 2 hónapot is simán.

Ha meg elhagy, akkor már bocs, de nem is baj, hogy egy ilyentől megszabadultál.

Egyébként azért hallani egyre több ilyen esetről, mert a kapcsolatok nagy része egy lagymatag valami. Két tök ismeretlen "összejön" a diszkóban, gyorsan szexelnek párat, aztán kiderül, hogy semmit nem éreznek egymás iránt. Az ilyenek - vagy ahol az egyik fél ilyen hajlamú - szoktak pár nap hiány után másfelé nézegetni.

2013. jan. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szerencsére a mi kapcsolatunk régebb óta tart mint ahogyan elkezdődött :D pontosítva: nem az a hirtelen összejövős kapcsolat ez, már egy hónapja ismerkedtünk mire megtörtént az első csók. Kicsit érdekes történet, de itt most mindegy is.

Már volt hogy kimentem 2 hétre amióta Vele vagyok, persze nem változtatott semmin, csak az újbóli találkozás első 1-2 órája furcsa volt számára.

Remélem ennél rosszabb nem lesz most sem.

De amúgy igaz, ha emiatt elhagy nyilván nem is szeretett eléggé és nem kár érte.... csak a szív sokszor felülbírálja az észt...

2013. jan. 7. 01:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!