Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet, hogy a nőgyógyászom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy a nőgyógyászom akar valamit tőlem?

Figyelt kérdés
Többször is zavarba ejtően a szemembe nézett vizsgálat közben, ezek után pedig önkényesen elkezdett tegeződni, még édesanyám előtt is. Amikor a párom vitt rendelésre, úgy intézte, hogy az eredményt ne a párommal várjam meg a folyosón, hanem beültetett maga mellé, holott még vagy 10 percet kellett ott várnom. Ezután eltelt vagy fél év, hogy nem voltam vizsgálaton, amikor is egyszercsak bejelölt fészbukon. Nem tolakodó ez egy kicsit? Mit gondoltok, belefér a szakmába ez?
2013. jan. 7. 12:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Hát, valóban furcsa egy kicsit, de igazából nem tudom hova tenni a dolgot. Engem is letegezett a nőgyógyász, mikor először elmentem hozzá, mondjuk 18 évesen kinéztem kb 14-nek... :) De az már tényleg fura, hogy az elején magázott, a vizsgálat után meg letegez. Ez inkább bunkóságnak tűnik nekem.

A facebookos bejelölést meg egyszerűen gyerekesnek tartom, hiszen nem is ismer téged, fél éve nem látott, előtte is csak a vizsgálatok erejéig. Valószínűleg bejössz neki külsőleg, de abban nem vagyok biztos, hogy akarna is valamit, szerintem akkor lépett volna élőben.


Hány éves vagy amúgy, és mennyi a doki?

2013. jan. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%

Én tuti bevertem volna ezek utána a képét ha ezt az én barátnőmmel csinálja. Nem elég hogy odalent matat (ezt megértem, hogy szükséges) de még ezek is...

Szerintem moleszterálásért' jelentsd fel. Bár előbb lehet neki kéne megmondani, hogy ezt hagyja abba baromi gyorsan... :D

2013. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
pont Te kellesz neki?a 100 másikból?közvetlen na és?ha nem tetszik keres mást..fantáziálsz...találgatsz mit gondolsz mennyi nőt lát naponta?maradj már..
2013. jan. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Önkényesen elkezdett tegeződni. Engem pénteken az egyik mobil cég ügyfélszolgálatnál lazán letegeztek, holott elmúltam már rég 18. Hány éves vagy? 16-18 körül? Szerintem abban nincs semmi kivetni való, ha egy felnőtt egy gyereket vagy fiatalt tegez.

Azt, hogy az eredményért behívott, szerintem túlkombinálod. Nőgyógyász... az adataidat, eredményeidet bizalmasan akarja közölni. Az meg, hogy behív, de még előtte van pár perc dolga? Velem is volt már ilyen, természetesen más szakrendelésen, behívott a doki, aztán utána még egy telefonja volt, meg pár papírmunkát elintézett, mielőtt rám tért volna. Sem ez, sem a tegezés nem tolakodó, nem kikezdés, meg semmi ilyesmi.

Zavarbaejtően a szemedbe nézett vizsgálat közben... mégis hogy nézett? Vagy hogy nézzen?

Facebookon bejelölt... nem lehet, hogy csak azért, mert ismer? Mert attól, hogy ő orvos, még ember is. A boltos is bejelölt engem, sőt, a volt tanárom is. Mert ismer. Sőt, a fogorvosom is ismerősöm facen. Vagy szerinted attól, mert valaki az orvosod, rendelőn kívül hozzád sem szólhat?

2013. jan. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
#2: a tegezés és a facebook jelölés mióta molesztálás?
2013. jan. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy zavartnak tűntél és csak próbált barátságos lenni, hogy ne legyél annyira feszült?
2013. jan. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
orvosi titoktartás: páciens orvos,sem anyu sem apu sem teso sem senki más talán hallottál róla..
2013. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nen farkával "vizsgált" meg a drága doktor úr?!
2013. jan. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én 28 éves vagyok, a fickó meg kb. 36-38.
2013. jan. 7. 13:14
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy ne fordulhatna elő, hogy egy orvosnak megtetsszen egy betege. Ő is ugyanolyan ember, mint bárki más. Az ellen nem tehet, ha valaki tetszik neki. Mindaddig nincs is baj, ameddig ez a beteg rovására nem megy, vagy ameddig vissza nem él a helyzetével. Ahogy nézem, ennek itt nyoma sincs.
2013. jan. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!