Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, számotokra undorító ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, számotokra undorító ha egy lánynak nem olyan jók a fogai?

Figyelt kérdés
16/L
2013. jan. 7. 18:08
1 2 3
 1/21 okoska31 ***** válasza:

mit értesz nem olyan jó fogak alatt?


az nem baj, ha vannak tömött fogai, vagy éppen fogszabályzót visel.


viszont ha elhanyagolja, nem mossa, tele van lyukas foggal, hiányzó foggal (lehet pótoltatni), büdös a szája - akkor az nagyon nem frankó.

2013. jan. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hát attól függ milyen. Ha nem kellemetlen a lehelete akkor nem igazán.
2013. jan. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
mosok fogat, nem büdös a szám, viszont vannak lyukas, elszürkült fogaim.
2013. jan. 7. 18:13
 4/21 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy mosod.
2013. jan. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
nem, én nem tartom feltétlen bajnak, ha ápolt, tényleg van aki éjjel nappal a fogát mossa, aztán mégsem tökélesek a fogai....szóval nem, nem az....
2013. jan. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 okoska31 ***** válasza:

fogorvos? kéne ápolni.


egyébként pedig sajnos mégis az lesz, mert bocs - de bizonyos értelemben rohad a fogad....


viszont tényleg nem kéne elhanyagolnod, mert a lukas fog tömhető, de ha nem, akkor lemegy az állkapocsba is a baci - és vérmérgezés is lehet a vége.

Nem játék.


irány a fogorvos!

2013. jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
én senkit nem ítélek meg az alapján, hogy éppen milyenek a fogai...szerintem ez a legkevesebb...
2013. jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem az.
2013. jan. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Lyukas, elszürkült fogak? Fogorvos mikor látott??? Ez elég igénytelenül hangzik.
2013. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Valamikor általános suliban voltam utoljára. Már akkor is utáltam, félek elmenni.
2013. jan. 7. 18:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!