Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm időt kért. Ide...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm időt kért. Ide lyukadtunk ki. Ez a végleges . Ti mit láttok, fog keresni?

Figyelt kérdés
A kapcsolatom fényes volt, 2 ,5 hónap tökéletes együttléttel, de a barátnőm besokallt, és időt kért. Azt mondta majd felhív... Én elmentem hozzá ma. Suliban, leszarom hangulata volt, mondtam, hogy este megyek. Mondta, hogy okés. Beszélgettünk mindenről, hogy miért így van, arra lyukadtunk ki, hogy neki ez nem megy, mert kapcsolatot nem akar, örül, hogy szabad. Mondom, de mindent megkapsz amit egy kapcsolattól kell, és nem vágysz másra, amit egy kapcsolatban nem lehet megkapni. Mondta, hogy így van megbeszéltük. Lényeg, hogy feljött a téma, hogy kíván. Na a következő történt.Beszélgettünk mindenről, a kapcsolatról, hogy ha nem akarja, miért van velem, ha nincs velem, miért vagyok itt, ilyen olyan kérdések.Kimondta hogy kíván.3.jára Lefeküdtünk.Szex közben kérdezem, ez ugye nem a búcsú szex? de...ez az. válaszolta. Aztán szex közben, bevallotta, hogy az exét is szereti.kérdeztem, hogy votl valami? nem volt semmi. Lett volna?? gondolkodott.. Leoltottam mint a szemét, hogy akkor hagyjon engem békén stb. stb. felült, sírt. Mondom mit sírsz? mondta, hogy engem is ugyanúgy szeret, és ezt nem tudom megérteni. Mondom neki, de mit aakrsz attól a köcsögtől ? AZtán megölelném, eltol. Mondom neki, engem ne tologassál el. Odajött megölelt. Összeszedte a cuccom. Jött befele megkérdeztem tőle, hogy most kajak lett volna az exxel is ez mint velem? Mondja, hogy nem.. de büszkén ! NEM! mondom miért? mondja, mert voltál te.. Előtte még búcsú szex meg igy meg úgy.. aztán hogy a sarkamra álltam ,láttam, hogy bánja a dolgot. Ült sírt, odajött sírt, mondom neki utoljára látsz, mégjobban sírt. Kint a kapuba, mondom neki, utoljára látsz amúgy lehet..mert túlteszem magam hamar.. megcsókoltam, ő meg mondta, hogy nagyon sajnálja. Mondom énis.. Megálltam, mondom neki, na akkor amit érzel most mutasd meg , mert lehet nem leszek már, mivel két nap alatt tulteszem magam. Odalépett, megcsókolt, mondta hogy sajnálja. Mondom szeretlek.. mondja hogy énis.. kérdezem megbántad? Azt mondja meg....Aztán mondtam neki, tegye félre, hogy büszke, ha kellek hívjon, megtalál és otthagytam. Nagyon sírt, éreztem rajta, hogy kellek neki, de a másik is. Mivel nagyon ráakaszkodtam, szerintem megtudta ezt lépni. De mikor a sarkamra álltam egyből beparázott. Ti mit láttok ebben? Fog még keresni? (bocsi a helyesírásért, fáradt vagoyk)
2013. jan. 7. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Te is egy kis köcsög voltál már ne haragudj. Ez a csaj felejtős. Ott az exe, bevallotta. Meg is csalt, ha jól veszem ki. Attól nem leszel kemény, ha 100x elmondod neki, hogy nem látsz többet, 2 nap alatt elfelejtelek.
2013. jan. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Engem most hiába köcsögölsz le.. Én mindent megtettem ebben a kapcsolatban, nagyon rosszul látod akkor a dolgokat. Azt mondta engem is ugyanúgy szeret. Szerdán beszélt utoljára az exével, mikor hazajött a cuccaival tőle. Engem meg minden nap lát.
2013. jan. 7. 23:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy ugyanúgy szeret. Egyszerűen nem akar két pad közé esni. Nem szeret egyikőtöket sem, mert akkor nem lenne a másik.
2013. jan. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De az exével volt 10 hónapot. Ugye ő nem idevalósi, 200 km. Messze van. Most tudott elmenni a cuccokért. Mondtam is neki, hogy ilyen nincs, vagy őt vagy engem. Szerintem nem bírta még lezárni a kapcsolatot..
2013. jan. 7. 23:16
 5/9 A kérdező kommentje:
ja amúgy nem csalt meg. Kérdeztem megcsaltál ? Nem.. megbírtál volna? Gondolkodik, ott borult ki a bili, majd később azt mondta nem bírt volna..
2013. jan. 7. 23:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolkodott? Tehát megcsalt.
2013. jan. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem csalt meg tuti, mert mikor bevalotta az exes dolgot akkor rákérdeztem, hogy volt valami? Bevalotta volna. Meg hogy hétvégén az exével volt? Mondta, hogy nem rokonával. Nem hazudna!
2013. jan. 7. 23:39
 8/9 anonim ***** válasza:
ó de hazudna. de még mennyire, hogy hazudna, hidd el. a nők nem egy őszinte faj. arra ne alapozz semmit, amit mond.
2013. jan. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászóló! Nem kell(ene) általánosítani... Nő vagyok és őszinte... de... nők és férfiak között is vannak ugyanúgy hazugok.. tehát hagyjuk..

Kérdező! Szerintem sajnos hagyd inkább... jó vagy neki másodiknak, amikor megkíván, mert az exe távol lakik.. ahogyan te írtad... téged csak kihasznál szerintem.. olyan nincs hogy két embert szeret... az exén még nincs túl, hagyd egyedül, döntse el magában mit akar... ne keresd... majd ő fog ha fontos vagy neki, de te se ugorj akkor azonnal! Nem vagy te senkinek a játékszere! Flörtölj a suliban előtte ha kell /nem azt mondtam, hogy fektess meg valakit azonnal!/, legalább látja hogy veled nem játszadozhat! Ha mégis happy end lesz, oszd meg velünk! ;)

2013. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!