Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor az a jó ha féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor az a jó ha féltékeny egy lány/nő vagy ha nem?

Figyelt kérdés
előző kapcsolatomba az exem szerint betegesen féltékeny voltam.amit nem hiszek mert nem szerettem így hamar (pár hónap) után vége is lett. utána eldöntöttem, hogy bár őt nem szerettem meg szerintem nem is voltam hűde féltékeny de a következő kapcsolataimba odafigyelek erre.mostani barátomnál viszont úgy veszem észre mintha szüksége lenne arra, hogy féltékeny legyen.(ő nagyon az)most akkor mi van?:D én direkt visszafogom magam nehogy ebből baj legyen de ő meg direkt provokál helyzeteket, hogy az legyek. most akkor legyek az vagy ne?:D
2013. jan. 7. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak módjával...
2013. jan. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy olyan pasim ako sose volt féltékeny engem nagyon idegesitet és szerintem legyél az :D
2013. jan. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de ok nélkül nem vagyok az amúgy.csak ha van valami ok szerintem amire lehetek.de viszont ok úgy amúgy nincs hanem direkt ő csinál okokat hogy féltékeny legyek..nem tudom értitek e:D most akkor ne fogjam vissza magam ha van rá ok meg alapból is féltékenykedjek néha a semmin?:D
2013. jan. 7. 23:20
 4/5 anonim ***** válasza:
De bonyolultak vagytok... Miért nem mehet minden természetesen, ahogy jön?
2013. jan. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeretitek egymást? Mármint tudjátok e egymásról, hogy szerelmesek vagytok a másikba? Mert ha nem esetleg azt hiszi, ha féltékeny vagy akkor szereted, és így akar letesztelni, hogy eléggé érdekel e ő téged.... persze a szerelem és a féltékenység azt mondják nem jár együtt...
2013. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!