Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velünk?

Figyelt kérdés

Nem tudtam hogy feltenni a kérdést, így ez lett belőle.


Nem hiszem, hogy bárki is tudná a válaszokat, amiket keresek , hiszen még én sem értem ezt az egészet, de már teljes kétségbeesésembe ehhez folyamodtam. Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.


A párommal lassan egy éve leszünk együtt. Abban a korban vagyunk, ahol már természetes a családalapítás és ahol az ember már sokat gondolkodik ezen. Óriási szerelem, és pár hónapra rá eljegyzés. Kapcsolatunk elejétől fogva mondhatom, hogy együtt is élünk, így nem éreztem korainak, ő meg hát megkért..így ő sem.

Lassan egy hónapja annak, hogy azt mondta egy veszekedésünk alkalmával, hogy ő nem akar elvenni...legalábbis még nem, mert ki tudja mi lesz még velünk, de, hogy én vagyok az élete párja, engem szeret, értsem meg és nem akar erről beszélni. Ezek után azt mondta, hogy ő csak boldog akar lenni, és minden menjen a régiben.

Nos, ki az az ember, aki ezek után azt mondja, hogy oké drágám persze, nem számít, hogy visszaléptél a kapcsolatunkban, minden menjen tovább, majd egy idő után talán szívből jön a mosolyom mikor rád nézek.

Szóval azóta eltelt pár hét, sok veszekedés, ugyanis nem jutunk egyről a kettőre. Ő felháborodik, én sírok-zokogok.


Hogy mi az oka, hogy mégsem akar ő elvenni most nyáron?

A lényeg annyi, hogy van előző életem. Nem kell rosszra gondolni. Voltak párkapcsolataim, és ezekről - mikor ő is beszélt az övéiről - beszéltem is. Kiderült, hogy volt az egyik ismerősömmel egy megbeszélt egy éjszakásom. Nagyon féltékeny...azóta is többször felhozza, holott ez megismerkedésünk előtt jó pár évvel történt. Hogy ezt nem érti meg...ez neki nem fér bele az ő erkölcsi világába...és sokszor volt, hogy durvábban fogalmazott, mint például "menjél és du-gasd meg magad azzal a gyökérrel."...és hasonlók.


Kiderül, hogy ezért van ez az egész leginkább. Ezért lépett vissza. Nem tudja megemészteni ezeket a dolgokat, nem tud tovább lépni, hiába próbált. És elgondolkodott azon,hogy nem is passzolunk mi ketten. A kérdéseimre nem ad kielégítő válaszokat, hárít, terel, vagy egyszer ezt mondja, máskor kicsit máshogy válaszol, aztán meg máshogyan.


Megjegyzem, ezt a sötét, hátborzongató, fúde erkölcstelen és iszonyatosan vállalhatatlan múltamat már az eljegyzés előtt is tudta.


Ahhoz képest, hogy ez történt, még én próbálok teperni nála, ölelem, csókolom és mintha falnak ütköznék. Azt mondja, hogy "az lenne a reális" - amikor szóba hoztam a szakítást, hogy azt akarja-e. Aztán azt mondta, hogy ő szeret, nem akar szakítani. Ez is mutatja, hogy egyszer ezt, máskor azt mondja.

Még csoda, hogy hitelét vesztette, mikor azt mondja ezek ellenére, hogy szeretlek?


Lányok, ti hogyan élnétek meg egy ilyet?

Férfiak, nektek mi a véleményetek erről?


2013. jan. 8. 11:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Patrik,


Ez az, hogy nem tudom mi történt. Ugyanúgy folyt minden, mint azelőtt.

Ez az egész úgy kezdődött, hogy én már nem nagyon éreztem rajta a lelkesedést...aztán rákérdeztem...a munkája miatt van..teltek a hetek, oké, megértés, szuszá meg minden, aztán csak feljött három héttel ezelőtt, hogy rákérdeztem, hogy valaha is megingott a mi kapcsolatunkban. Aztán nem volt őszinte, és kibukott, hogy két hónapja veszekszünk és ezért. Hogy így nem is passzolunk lehet, ő nem tud elfogadni sok dolog blabla, ezeket már leírtam.


Szóval addig, amíg én nem kérdezgettem, hogy mi a baj (nem sűrűn, mert megértő voltam), addig egy hangos szó.


Mondta azt is, hogy ő után veszekedni, neki ez soha nem kellett. Igen ám, de ha ő nem lépett volna vissza a kapcsolatunkban, akkor most sem lenne ez. Az bizonyos, hogy nem tudja kezelni a konfliktusait.

2013. jan. 8. 13:40
 12/14 anonim ***** válasza:
"8"-as vagyok.. Elhiszem, hogy nincs nő a dologban. Az én férjemnek sem volt akkor még. Csak beszélgetett a kollegáival.. De tényleg. Akkor még kialakulóban sem volt semmi. Csak valami okot tényleg kell keresni. Azt ugye tudjuk, hogy a múltad csak kifogás. Akkor mi lehet a baj? Megijedt a felelősségtől? Szerintem igen. Magára kellene hagynod picit!
2013. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy attól ijedt meg, hogy szét fogunk menni egyszer. Ez a mindent elsöprő szerelem, mi?...

Ennek ellenére feleségül akart venni, hogy tudott mindent rólam, és most mégis visszatáncolt. Lehet, hogy ez majd bennem is olyan mély nyomot hagy, hogy nem fogom tudni elfelejteni neki.

Azt mondod, hogy költözzek el egy időre?

2013. jan. 8. 14:41
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg higgadt, nyugodt maradni. Indulj holnap tiszta lapokkal- legalábbis próbálj meg. Legyél kedves. És ha ő megint elkezd Téged piszkálni, vagy bántani, akkor mondd meg, hogy Tebenned eddig semmi sem változott, Te ugyanúgy szereted őt, mint fél évvel ezelőtt, nem adtál okot ezekre a dolgokra, Te egyszerűen nem érted, hogy mi a baja Veled és kérd meg, hogy gondolja át a dolgait, mert ebből a szüttyögésből csak negativ dolog fog kisülni. Addig elköltöznék és magára hagynám a gondolataival. Ha nincs nő a dologban- márpedig azt mondtad, nincs- és szeret, akkor biztos észhez fog térni attól a tudattól, hogy elveszithet Téged. Lényeg, hogy Te kedves legyél vele, ne legyél "támadható". Irj majd, drukkolok!
2013. jan. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!