Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért ez nem álszentség egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért ez nem álszentség egy kissé?

Figyelt kérdés

Van egy jó barátom,fiú,iskolás kora óta ismerem,neki is van párja,és nekem is van barátom.

Össze szoktunk járni,beszélgetni,illetve bulizni,tehát a párom is ismeri,nincs is ezzel semmi gond!

Viszont!

Az utóbbi időben sokat szoktunk vitázni a párommal,ő meg mindig azt mondja,hogy miért vagyok együtt vele,ha ennyit veszekszünk,én meg azt szoktam neki mondani,hogy mert szeretjük egymást,és szerintem biztos hogy sok olyan pár van,akik szoktak vitázni.

Ez a beszélgetés pár hete volt,ő viszont szilveszterkor bevallotta,hogy már nem szereti a barátnőjét,munkanélküli jelenleg,és csak azért van együtt vele,mert máshová nem tudna menni,de ezt elfelejtette közölni a nővel,előtte folyton kedveskedik,meg mások előtt is megjátsza magát,barátság ide,vagy oda,megmondtam neki,hogy ez gerinctelenség,és gusztustalan,ennyire értenek a férfiak a párkapcsolatokhoz,még ő osztogatna nekem tanácsokat,holott én nem is kértem tőle!!

Meg mikor elmondtam a véleményemet,azt mondta,hogy törődjek az én kapcsolatommal? :D

Miközben ő volt az,aki azt mondta,minek vagyok együtt a párommal,ha veszekszünk?

Ez nem álszentség,vagy ennyire megváltozott volna,és ilyen tapló lett?

Mert én kapcsolatban sosem voltam vele,lehet hogy ennyire önző,és haszonleső egy párkapcsolatban.



2013. jan. 8. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy ő suttyó, lehet igaza abban, hogy neked szakítanod kéne...
2013. jan. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért lenne igaza,néha szoktunk vitázni,de őszinték vagyunk egymással,és szeretjük egymást....
2013. jan. 8. 13:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt akartam mondani, hogy a két dolog független egymástól. Ha a gyilkos azt mondja a tyúktolvajra, hogy "Te tyúktolvaj", akkor a gyilkos igazat mond.
2013. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az tény,hogy az illető álszent és gerinctelen alak.Viszont attól még lehet igaza,még ha Neked ez nem is esik jól.Jó,tudjuk,mindenki sepregessen a saját portája körül!S persze nézzen saját magába,mielőtt kritizál.csak attól még lehet,hogy Neked is hallgatnod kéne Rá,mert nem biztos,hogy hülyeséget tanácsol,vagy rosszindulatból mondja,amit mond.Lehet igaza is,függetlenül attól,milyen ember.
2013. jan. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!