Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Több esélyt adtam és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több esélyt adtam és nem változott meg, szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Ismét párbajt vív egymással a szív és az agy...

Másfél éve jöttünk össze, egyszer már szakítottunk, mert nagyon sokat veszekedtünk. Ő vissza akarta csinálni egy hónap után, így megint összejöttünk. De 1-2 hét normális együttlét után ott folytatódott ahol abbahagytuk (féltékenység, veszekedés, stb.) Azóta 2x mondtam h legyen vége, de mindig ígérte h minden jó lesz, és többet foglalkozik velem. De nem így lett, sőt egyre rosszabb.

Most ismét elhatároztam magam, de szinte könyörög, h ne, mert szeret és higgyem el, jó lesz. És megint meginogtam.

Nagyjából ez a lényeg. Én lány, 21 ő fiú, 25. :)

Szerintetek mit tegyek? :(



2013. jan. 7. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Meddig akartok még kínlódni?
2013. jan. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki csak 1-2 hétre tud megváltozni az nem fog megváltozni véglegesen. Hagyd el, mert nem lesz jobb. Ugyanezt játszottam az exemmel. Nem egyszer elmondtam h ha nem változik vége. 1-2 hétig jobb volt majd kezdődött előröl az egész. Hagyd el és majd évek múlva esetleg benőhet a feje lágya és ha az van megírva, úgyis együtt lesztek. De ne kínozd magad most vele...
2013. jan. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem változott meg, akkor nem is fog. Minek még tovább húzni a dolgot? Hagyd ott, keress egy olyat, aki megfelel az elvárásaidnak.
2013. jan. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem igen .... de ha szereted akkor ne
2013. jan. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tyler913 ***** válasza:
100%

Van egy mondás: azért szeress valakit,ami,és nem azért,ami lehetne. Ha nem tudod így elfogadni,ahogy most van,és boldogtalan vagy vele,akkor nincs értelme húzni.


Ha eldöntötted,hogy legyen vége,akkor legyen is vége. Semmi könyörgés,semmi csábítás- ne adj neki lehetőséget arra,hogy visszapuncsolja magát.

Az én tapasztalatom az,hogy a szeretet önmagában nem elég. Pláne,ha csak szavakban nyilvánul meg.

2013. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!