Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetetk is gusztustalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetetk is gusztustalan az, amikor egy ötven év körüli pár turbékol?

Figyelt kérdés
Az apukám 52 éves, elvált az anyukámtól (amit meg is értek), s most van egy új barátnője, aki 51 éves, s nekem szinte hányingerem van, amikor látom, hogy bazsalyognak egymásra, fogják egymás kezét, amikor sétálnak az utcán, apukám néha a konyhában is, miközben a csajszi főz, megölelgeti, meg hasonlók. S gondolom az ágyban is nem csak alszanak. Brrrr... Szóval, szerintem ebben a korban már nem illik az ilyemi, elvégre már mindketten öreg (vagy inkább VÉN) emberek, ahogy a nagyanyám mondaná, ötven és a halál között állnak. Ilyen korban már inkább sírhelyet kéne nézzenek maguknak, nem pedig szerelmeskedni!!!!

2011. dec. 6. 16:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem éled meg az 50-et.
2011. dec. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Te mekkora egy gyökér vagy b+. Nem is magyarázom, hogy miért...
2011. dec. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Na te is értelmes ember lehetsz...

Én ha megérem a 80-at és még képes leszek rá, akkor is szeretném csinálni. (23F)

2011. dec. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
haha, biztos kicsit ciki látni a saját apádat szerelmesen, de sztem semmivel sem szánalmasabb a tömött buszon smároló-pettingelő tiniknél, vagy az intercity-n cuppogó sznob párocskáknál. szerelmesek, joguk van élni, nem? sztem meg aranyos, hogy ennyi idősen is élnek, és nem tipikus magyar 50esek, akik befordulnak és arra masztiznak, hogy kivel milyen rossz történt.
2011. dec. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
öreg, vén emberek? sírhelyet nézni maguknak? szégyellem hogy beszélem a nyelvedet és ilyet kell olvasnom...
2011. dec. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

AZ én szüleim is ennyi idősek, de egyáltalán nem tartom őket vénembernek.

Ha már ott tartunk, hogy mi nem illik bizonyos korban, akkor pedig a 13-14 éves hülye gyerekeknek sem kéne b.szniuk, mert abból megint csak a baj van.

Én is úgy vagyok vele, hogy kortól függetlenül visszataszító, amikor emberek az utcán enyelegnek, de ha egymás között vannak, akkor miért ne csinálhatnák. Te pedig mit szólnál, ha apád pofázna bele, hogy az aktuális barátoddal/barátnőddel miket csinálsz? Te vagy a gyerek, így neked kell megfelelni nekik, nem fordítva.

2011. dec. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Na hát,hogy te milyen sötét vagy!Az ötven éves csak dolgozzon mint az állat, hogy neked minél több legyen? Ő nem szerethet senkit? Szerintem az ötven évesnek is annyi joga van szerelmesnek lenni,mint neked!
2011. dec. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ez simán kimeríti a provokáció fogalmát:

Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.

2011. dec. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
seg.gfej vagy kérdező...nagy nagy seg.gfej
2011. dec. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 cynic ***** válasza:
92%
NEMCSAKAAHÚÚSZÉÉÉVESEKÉÉÉÉ A VILÁÁÁÁÁÁG :D
2011. dec. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!