Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal egy éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal egy éve vagyunk együtt és a hátam mögött az exe felől érdeklődik! Vélemény?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Köcsög.

Szerintem......

20L

2013. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aki teljesen túl van az exén és főleg szerelmes az új kapcsolatában, az nem érdeklődik felőle. Én is azt hittem, hogy ez rendben van, de rájöttem, hogy még mindig izgat valahol mélyen az exem. Aztán jött a mostani párom és mióta ő van az életemben, már csak néha jut eszembe az ex, de akkor is csak olyan szinten, hogy remélem, rendben van az élete, érdekelni nem érdekel egyáltalán, konkrétan mi van vele.
2013. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem azt mondta,hogy nincs senkije...

Na 99% hogy nem az én exemről van szó.Hát itt ujrakezdés és veled szakítás lesz a vége...

2013. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért? Mégis csak az exe volt? Nem vele beszélget, hanem csak érdekli mi lett vele és mástól meg megkérdezi. Szerintem ez nem bűn.
2013. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha van egy jól működő kapcsolat ott NINCS helye exnek..nyilván még érez valamit az exe iránt vagy megfogalmazódott benne az újrakezdés gondolata stb..
2013. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
két dolog lehetséges, vagy nem semleges neki, vagy te fújod fel, a hátad mögött elég sokat beszél gondolom a párod, mert nem lehettek mindig együtt, ha csak annyi, h összefutott egy régi közös ismerősükkel, akkor az már csak a minimum, h rákérdez mi van vele, ez ennyiből nem derül ki, lehet ez is, de lehet az is, h még zárta le egészen, nem tudom
2013. jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

18:57


Teljesen egyetértek veled! Neki van igaza szerintem.

2013. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!