Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl jó nekem? Hogyan közeledje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl jó nekem? Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam,tipikus cuki. De nem a napszemcsis partirbc cuki hanem mint egy kiscica. :) Állandóan csillog a szeme és vidám(persze 3 doga után már kicsit kivan) És olyan kis ügyetlen. :) És még jól is néz ki :) Színes ruhák ,fogszabályzó ,szemüveg(kis fekete) és olyan göndörszerű haja van. A vége göndörebb de nem nagyon és össze vissza áll. És kicsit sem előítéletes. Vannak lúzer barátai és punkok is. És mindenkivel barátkozik akit meglát. A gyökerekkel is ha ővele nem parasztkodnak. Én meg csak egy viszonylag jól kinéző srác vagyok ,és talán vicces. (Ezt onnan gondolom hogy többször megnevettettem.)

És a zenével is ilyen:Heavy metal és Justin Bíbör hogy fér össze??? Ráadásul én baromi előítéetes vagyok mindenben. Ha nem állt volna szóba velem most sz:rnék rá.Ráadásul olyan hülye ötletei vannak! Volt olyan hogy fogadott a húgával és mindenkinek úgy köszönt hogy Beee! De ilyen birka módra. Hogyan közeledjek egy ilyen őrült csajhoz?

Bocsi ha hosszú lett :/. Ő 15/l én 16/f



2013. jan. 8. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
ez egy hippi ba.szki
2013. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ,pont hogy nem! Ilyesmi ruhákat szokott hordani: [link]
2013. jan. 8. 20:36
 3/7 anonim válasza:

:D

Hát, először is vetkőzd le az előítéletességed.

Mondjuk a Biebert én sem értem, de amúgy simán lehet, hogy mindenféle zenét szeret, attól függően, milyen hangulata van. Érdeklődj a zenei ízlése iránt, ajánlj neki zenéket! Lehet, hogy tudsz neki újat mutatni.

Ha meg tudod nevettetni, az már jó jel, próbálkozz ezzel minél többször.

Próbálj rájönni, miket szeret, és esetleg meghívni egy ilyen eseményre. Vagy találj ki őrültségeket: vidd el egy szupermarketbe, vagy ruhaüzletbe, és próbáljatok fel mindenféle béna cuccot.

Esetleg játékboltba is, nem dedós, sőt, főleg, ha a lány "cuki".


A lényeg, hogy engedd el magad és próbáld lazára venni, ahogy ő! :)

L/23

2013. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :) Szerintem a játékboltot imádná! És arra gondoltam hogy ott vennék neki valami apróságot esetleg ilyen enyhe célzásként,vagy azt inkább ne? Próbáltam nem előítéletes lenni,de asszem átmostak. Most már csapból is az folyik hogy utáld Bíbert!!! És így könnyebb barátkozni ha van valaki közös akit utálhatunk. Ez persze szánalmas meg minden de ez az egyszerűbb :/
2013. jan. 8. 20:46
 5/7 anonim válasza:
Nincsmit! Azt viszont tudnod kell, ha egyszerű dolgot akarsz, akkor lányokkal ne kezdj! :) Szerintem vehetsz neki valamit, amiről tudod, hogy örülne neki, mi lányok imádjuk a meglepetéseket, ajándékokat és a bókokat. Nem kell ehhez nyáladzani, sem gyémántot venni, csak bánj vele figyelmesen... azt még az őrült lányok sem utasítják el, tapasztalatból mondom! ;)
2013. jan. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi,nagyon! Szombatra elhívtam az arénába,ott több minden is van. Azt mondta megkérdezi a szüleitől :) Szerintem sínen vagyok!
2013. jan. 9. 17:06
 7/7 anonim válasza:
Na, hogy sikerült az arénás találka?
2013. jan. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!