Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 év után szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év után szakított velem a barátnőm egy új pasi miatt. Hogyan tegyem túl rajta magam?

Figyelt kérdés
Értsétek úgy ahogy írom. Az volt a szakító ok, hogy már nem működik blablabla... aztán egy napra rá már másik pasival van. Nekem ő ilyen életem szerelme tipusú nő volt a szakítás napjáig... akkor összetörtem teljesen. Aztán mikor megtudtam hogy igazából miért szakított... azóta már az öngyilkosságon gondolkodok. Nem elég hogy szétszed lelkileg, de még ezzel is ráerősít, és meg is aláz. Nem bírom ba.szki. A barátaim teljes mértékben leszarják, velük nem tudom megbeszélni... mit tudnék tenni? akasszam fel magam? aludni nem tudok egyáltalán, most is itt remegek a gép előtt...
2013. jan. 8. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. velem is dettó ugyan ez volt ennek 3 éve ennyi kelett h tultegyem magam. Mit tehetsz??? sose vagy egyedül szorakozol sportolsz csajozol és az idő majd segit.
2013. jan. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Próbáld meg túltenni magad rajta, erről nem te tehetsz. És ne legyél dilis, az öngyilkosság sosem kiút.

Még pár napig ,,gyászold" a kapcsolatot, aztán kezdj élni ismét. Hidd el, pár hét/hónap és jobban leszel:) Tapasztalat.

2013. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
jézusom, nagyon együttérzek veled és sajnálom, mert velem ugyanezt megcsinálta a pasim...első komoly kapcsolatom volt, az elején én nem akartam a kapcsolatot, de nagyon megszerettem és két év után kitalálta, hogy ő szerelmes az osztálytársába, vagyis nem mondta, csak rájöttem...soha életemben nem fájt ennyire semmi, teljesen összetörtem, egyszerűen annyira üresnek éreztem hirtelen magam, mert nélküle semmi értelme nem lett az életemnek, hiszen mindent vele terveztem. Aztán hagyjuk mi lett. Viszont semmiképp ne tegyél semmi butaságot. Próbálj megnyugodni és gondolj arra, hogy igenis van más lány a földön, olyan, aki megérdemel és nem dob el valami senkiért, olyan aki meg tud becsülni és szeret. Addig is próbáld lefoglalni magad sporttal, alkotással, vagy bármi hobbival. Kitartás! 19L
2013. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amikor szakítottam a barátommal szó szerint belebetegedtem, bár én mondtam ki, és nem volt más, akihez futhattam, bújhattam volna. Akkor nagyon rossz volt, de ma már erősebbnek érzem magam tőle. És büszke is vagyok magamra, hogy meg tudtam tenni úgy, hogy az ismerőseim férjhez mennek, vagy gyereket szülnek. Ez eltart még pár napig, aztán tudsz majd aludni, enni. Foglald le magad valamivel, mozdulj ki, én azt se tudtam a betegség miatt. Ne gubózz be. És ne hidd, hogy emiatt nem vagy elég értékes. Ezen múlna az emberi érték? Ha veled marad, akkor más ember lennél. Dehogy!
2013. jan. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%

Túlságosan beleéled magad. Jól tette ,hogy lépett, a szívére hallgatott, ezt kéne mindnekinek, és itt az élő példa, hogy kb. bárki elhódítható, ha a hódító fél van elég jó színvonalú hozzá. Nem egy ilyen példát láttam már az életben, szóval facér emberek, nyugodtan próbálkozzatok, van esély szétszedni bármely párkapcsolatot! Csak nyugodtan.

Nincs ezzeel semmi gond,szóval nyugodj meg, jó lvan ez így...

Eygértelmű,hogy nem voltál túl nagy szám neki, eléggé ki lehetett már nyúvadva a viszony, csak idő kérdése volt.

Aki igazán szeret, az nem hagy el, de ha már egy mikromilliméternyi hiba van a viszonyban, amibe bele lehet kötni ,akkor bonthatóak simán a viszonyok. Te így jártál valószínű.

Én nem szomorkodnék, mert ez mindig benne van a pakliban.

Ott baszod el,hogy túlságosan beleéled magad.

De gonolom te párkapcsolatpárti vagy, és szerelmes típus.

Én azért csinálom nálad sokkal jobban, mert én meg nem ez vagyok... LEszarom, és szeretem nem komolyan venni, mert tudom,hogy 80% van ez a végkifejlet.

a kérdés csak az,hogy mikor jön el az idő? amikor a nő már egy vén állattá vállik, és akkorra szeret ki belőled, az a jobbik eset,mert akkor már nem kapós, kutya faszának nem kell, nem viszi senki sem el tőled.

Az a gázos helyzet,ha kapós, és idejekorán érkezik el az idő a rózsaszín köd enyhülésének.

Te most ennek ittad meg a keserves levét....

Keresni kell egy új nunát, aki majd kiránt a lelki önsajnálatból. Addig nyomorultan fogod érezni magad.

Van még elég sok nő azon a csalón kívül.

De ha neked nehezen megy az ismerkedés, és emezt is kínkeserves votl összekaparni, akkor természetesen szintén nem irígyellek...

2013. jan. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 canadafan ***** válasza:
100%

Méltósággal tedd túl magad a dolgon, ezen kívül sok választásod sajnos nincs. Az, hogy ő új pasival van stb. nem téged minősít ezt vésd az eszedbe!


Egy ideig most a legszarabb rész következik neked..de a másik ami fontos, hogy ez nem fog így maradni. Ilyenkor nehéz elhinni, de idővel egyre jobb lesz.


Próbáld meg elfogadni a tényt, hogy ez így alakult. Az élet néha ezt dobja..de utána meg dob valami jobbat helyette. Szóval fel a fejjel!!! Sokan túléltünk már ilyen nehéz szitukat..köztük én is, úgyhogy együtt érzek veled. 32N

2013. jan. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Előző válaszoló, te egy kiégett, megkeseredett, csalódott ember vagy. Sajnállak. 27N
2013. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én pozitív tartalmú idézeteket, filmeket, zenéket keresgélek állandóan. Amivel csak tudom, lefoglalom magam, hogy ne őrlődjek rajta, bár tele van a fejem kérdőjelekkel, hogy miért... Próbálj meg találni olyan dolgokat, amiktől jobban érzed magad, ami örömet okoz neked. Tűzz ki új célokat, amik értelmet adnak az életednek. Ha az segít, kis papírokra írj idézeteket, biztató szöveget, és tedd a tükrödre, vagy valahová, ahol sokszor látod. Kicsit erőltetettnek tűnhet, de szerintem hatásos technika.

Kitartás, jobb lesz...


19/L

2013. jan. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De épp ez az. Mindig a nők rinyálnak, hogy milyen érzékenyek lelkileg, meg blablabla, közben meg egyik napról a másikra képesek elfelejteni a volt pasijukat, mintha nem is létezett volna. Meg szakítás után kb egy héttel már más van nekik. És még mi vagyunk az érzéketlenek...
2013. jan. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#5

Már,hogy ne élné bele magát, ha SZERETI?A szerelem egy igazán mély érzelem, ezért bele is fogod élni magad. Bele kell,hogy éld magad. Feltéve ha szereted azt a bizonyos illetőt. Te úgy látszik sosem voltál még igazán szerelmes és ha így állsz hozzá sosem leszel igazán az, aztán magányosan dobod fel a talpad. El tudom képzelni, hogy neked milyen kapcsolataid voltak eddig..az a kb. "jól mutatunk egymás mellett" típusúak.

És én nem vagyok valami nagyon romantikus típus(lány létemre), nem hirdetem azt,hogy mindenkinek kapcsolatban kell lenni,mert különben nem érek semmit és a saját kapcsolatomat is gyakran veszem lazán. De komolyan is kell vennem, mert szeretem azt az embert,akivel együtt vagyok.



Kedves Kérdező!

2 éve már annak,hogy ugyanúgy jártam mint te. A pasim elhagyott egy másik nőért, akit inkább nem is minősítenék. A nőiesség leghalványabb szikrája is hiányzott belőle. Úgy beszélt,mint egy kocsis és külsőre sem volt túl dekoratív. Szeretném leszögezni,nem irigységből írom ezt, mások külsejére ugyanis nem szokásom rosszindulatúan irigykedni, hiába vagyok nőből.

Valószínűleg neked is az fáj,ami nekem is fájt anno, hogy az az ember,akit tiszta szívből szerettél hazudott és nem mondta el, mi a valódi oka annak,hogy olyan hirtelen elhagyott. Velem a srác ráadásul 1 hónapig szórakozott. Hol szeretett,hol nem,össze-vissza dumált mindent. Végül kiderült,hogy azért volt ez,mert időközben még fűzte a másik csajt is, tehát engem is és a másik lányt is csalta! Szép,mi? :D

Hónapokig voltam depressziós...Hiába volt az exem egy szemétláda, még mindig szerettem. Ezt nem lehet olyan könnyen elnyomni,mint egy cigicsikket. Ezt fel kell dolgozni, a folyamat pedig igen fájdalmas. Nem láttam a reményt én sem,akárcsak te. Akkoriban nem nagyon voltak barátaim,csak ilyen haverféleségek, azok meg nagy ívben leszarták a témát azzal a dumával,hogy majd "idővel jobb lesz!" Családtagjaim sajnos hasonlóan viszonyultak a problémámhoz. Végül egy testvéremmel való kiadós beszélgetés világosított fel igazán...egy olyan ember után sírok és szenvedek,aki kihasznált,megalázott és hazudott nekem. Rájöttem,hogy nevetséges,amit művelek. A volt barátom nem érdemelt meg engem, ahogy téged sem a te volt barátnőd,mert NEM SZERETETT IGAZÁN. Igen,tudom, szörnyű érzés, de tartsd a fejedben,amit most írok neked. Egy idő után örülni fogsz,hogy megszabadultál tőle. Addig facebookon se nézegesd, töröld a számát és tegyél el mindent,ami rá emlékeztet, mert ezek a kis apró dolgok visszatartanak téged a továbblépésben. Kezdj el valami hobbit,vagy sportolj, tanulj valami új dolgot,de legfőképpen legyél sokat a barátaiddal. Én is ezt csináltam 2 éve,amikor a te cipődben jártam. Elkezdtem fényképezést és jártam futni, hogy leadjam a feszültséget. Nekem a problémám csak az volt,hogy nekem akkoriban sajnos nem voltak barátaim.

Gyakran voltam nagyon magányos...

Most egy több mint 1 éves boldog kapcsolatban vagyok és lettek barátaim is, sikerült kialakítanom a saját kis baráti köröm. Sokat bulizunk és rengeteg szép emléket köszönhetek nekik. Sokkal nyíltabb vagyok, merek ismerkedni más emberekkel.Ha akkoriban csináltam volna valami butaságot, most nem járnék itt, sok kellemes élményt nem éltem volna át. Ez gyakran eszembe jut.

Sose add fel! Lehetsz még bőven boldog, de tenned kell érte.

19/L

2013. jan. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!