Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsatanátok egy megcsalást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsatanátok egy megcsalást?

Figyelt kérdés
6 hónapja vagyunk együtt a barátommal aki épp tegnap mondta el hogy megcsalt az ex csajával. 1001 mentséget talált mondta hogy szeret meg minden. Hazudnék ha azt mondanám hogy nem láttam hogy megbánta. Nagyon megbántott és szakítottam vele. Ő ezt nem érti meg sőt a közös barátaink is folyton azt mondják sose szerettem mert nem tudok neki megbocsátani akkor ő sose szeretett mert megcsalt? Szeretem még mindig de nehogy már őt sajnálják. Megkéne bocsátanom már tényleg nem tudom?!
2013. jan. 9. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. Ha képes megcsalni, akkor nem szeret.
2013. jan. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd,hogy picit könyörögjön :P
2013. jan. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy dolog a megbocsátás, azt jelenti már nem haragszol. Viszont ennek a kapcsolatnak nincs jövője, mindig közétek állna és sajnos az is lehet, hogy ismétlődik.
2013. jan. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
könyörögtesd és útánnnnaaa : D ugy élvezni fogja
2013. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem szereted és kész. Mi az, hogy téged sérteget? Nem kötelezhet megbocsátásra! Ez szánalmas kis hitvány eszköz. Én helyedben most már azért se bocsátanám meg. Ha szeret téged akkor ő neki kéne tudnia engednie. Kis farok bújó...
2013. jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy pont abban az időszakban csalt meg, amikor a legszerelmesebbnek kellene lennie! Ez kicsit olyan szituáció, amikor veled akarja elfelejteni az exét. Persze, hogy talál mentséget, hiszen aki akar, az talál, megbocsájtani is meg lehet, de elfelejteni nagyon nehéz lesz! Először magadban tisztázd le, hogy érdemes-e küzdeni érte, és ha visszafogadod, akkor induljatok tiszta lappal, ami szerintem nagyon nehéz, szinte lehetetlen. Nem fog egyik napról a másikra menni, de ha érdemesnek érzed a kapcsolatot arra, hogy küzdj érte, akkor sok kitartásra lesz szükséged.
2013. jan. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Őszintén? Úgy gondolom, hogy egy idő után minden emberben van egy fajta vágy az újdonságra. De nem 6 hónap után, évekről beszélek. Ilyen esetben, ha egy vadidegennel történne egy egyszeri megcsalás, akinek a nevét is alig tudja, megbocsátanék. Az ex más kérdés, ott érzelmek voltak, az sokkal nehezebb ügy. És nem félév után...
2013. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Nekem volt egy barátnőm, akit ugyan nagyon szerettem, de egy hónap járás után (mikor épp nem találkozhattunk három hétig) megcsaltam az exemmel. Kétszer. Legközelebb mikor találkoztunk, nem mertem elmondani, mert rájöttem, hogy mekkora gyökér voltam/vagyok és arra, hogy mennyire is szeretem.

Ha a fiú még be is vallotta, ahhoz bátorság kell és egyenesség. Ezt becsülheted benne. Lehet, hogy hibázott, lehet, hogy épp ennek a hibának köszönhetően fogja sokkal jobban értékelni a jövőben a kapcsolatotokat.

Tudom, sok a lehet, de adj rá neki egy esélyt, aztán úgyis kiléphetsz belőle, ha semmi esélyét nem látod a javulásnak.20f

2013. jan. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem dobd ki. Tekintsd 0-nak, mert az is. Tisztességes ember leszámol a múltbéli kapcsolataival, ha újba kezd.

Én férfi vagyok, és ha a párom megcsalna, akármikor, akárkivel, egyből kiadnám az útját. El sem gondolkodnék azon, hogy megbocsássak neki. Akár mit érzek iránta, egyből kidobnám, ha 2 hete házasodtunk, akkor is. A párkapcsolatban a legnagyobb bűn a megcsalás. Ezt nem lehet sztem megbocsátani, abszolút szakító ok. Ugyanis ha van párom, csak én legyek már neki, nehogy már más is belemásszon a képbe :D Nem, ilyen esetben egyből pá lenne neki.

2013. jan. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Felejtős. Én is azt hittem, meg tudok bocsátani. De ilyet nem lehet. Először még megdumáltam magam, hogy jó lesz így szeretjük egymást stb de tönkrement minden. Nem bírtam elviselni ezt a tényt, hogy megcsalt, nem tudtam soha megbocsátani így igazából csak öltük egymás a kapcsolat vége felé. Olyan tüske ez amit szerintem kb a kapcsolatok 1%-a ha túlél. A többit tönkre teszi. És a palid amúgy is úgy viselkedik, mint egy f@sz szerintem, neki kéne könyörögnie, nemhogy még téged okolni...
2013. jan. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!