Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Különbség vagy hasonlóság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különbség vagy hasonlóság?

Figyelt kérdés

Általánosságban kérdezem, hogy szerintetek akkor jobb egy kapcsolat, ha a felek különböznek, vagy ha hasonlítanak (belső tulajdonságokra gondolok) ?

Nálatok hogy van ez a dolog? Közös hobbik, ... vagy ellentétes érdeklődés?

köszi (írjatok igent is) :DD



2013. jan. 9. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha sok a különbség, akkor nem látom hogyan működne a kapcsolat... kell valami, ami összetartja a két félt. Nem lehet csak ülni és nézni ki a fejükből mindig. Kell valamiről beszélgetni is, társalogni, stb...
2013. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Exemmel ég és föld voltunk, épp ezért apróságokon is képesek voltunk halálra marni egymást. Végül a szakítás oka is ez lett, totál másképp képzeltük el az életünket, és a rengeteg marakodás eltávolított minket.

Mostani párommal csont ugyanolyanok vagyunk, még a szeretett/utált ételek is teljesen megegyeznek. Ő olyan, mint én, csak fiúban. El sem tudom képzelni, hogy min tudnánk összeveszni (hacsak nem azon, hogy "miért értesz már megint egyet velem?" :D), tökéletes a harmónia közöttünk.

Ezek alapján én a hasonlóságra szavazok :)

25N - 25F

2013. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rövid távon különbség (az izgalom miatt), hosszú távon hasonlóság (a hosszú beszélgetések miatt). 32/N
2013. jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi a párommal nagyon hasonlóak vagyunk és ha különbözőek lennénk tuti nem lennénk együtt. Szerintem ez ember függő valakinek így jó valakinek úgy .
2013. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon különbözőek vagyunk a párommal, olyan ég és föld. Nagyon sok a konfliktus emiatt, nem értjük egymást sokszor. Nehéz így. Ha teheted hasonló párt válassz, akkor lesz harmónia.
2013. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)


Azt hallottam, hogy az ellentétek kiegészítik egymást. Ezek szerint ez csak rövidtávú kapcsolatoknál működik (bár lehet, hogy ezt is megtudná cáfolni valaki).

2013. jan. 10. 13:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Rövidnél nagyon jól működik, mert izgalmas tőle a kapcsolat.
2013. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fontos dolgokban szerintem kell az egyetértés. Ugyanígy az érdeklödési körben, értékrendben stb. A különbség akkor jó, ha pl bizonyos dolgokat más nézöpontból tud nénzni a másik, vagy pl. ha az én hibámban (pl. figyelmetlenség) tud segíteni azzal, h figyelmeztet dolgokra, vagy ö jobban csinálja.
2013. jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az esetek többségében akkor működikk ha hasonlítanak.
2013. jan. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!