Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én reagálom túl? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én reagálom túl? Vagy másnak is rosszul esne?

Figyelt kérdés

Barátommal felmerült az ex-téma. Megnéztem volt barátnője képeit, és teljesen objektíven arra a megállapításra jutottam, hogy a képek alapján én azért egy cseppnyit jobb nő vagyok nála. Mikor ezt megemlítettem páromnak (aki amúgy is folyton az önbizalomhiányom próbálja elméletileg javítani), igazából nem támasztotta ezt alá semmivel, kijelentette, hogy neki bejött az a lány (ez mondjuk, egyértelmű, ha már járt vele), én is bejövök neki, és hogy jellemre igazából tök ugyanolyanok vagyunk.

Kissé nagyon úgy érzem, ez alapján, hogy csak őt akarja velem helyettesíteni, és hogy nem is magamért kellek neki, hanem mert annyira hasonlítok az exre. Most ezt én reagálom túl, vagy normális, hogy rosszul esik?

Nem várom el éppen, hogy mondja, igen, én vagyok a legjobb az életében, de legalább ne mondja azt, hogy olyan vagyok, mint az előttem levő... De szerinte csak félreértettem, mert (utólag már persze könnyű okosnak lenni) neki elvileg egyértelmű, hogy jobb vagyok az exnél.



2013. jan. 2. 17:50
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
u.i.: a lány szakított vele, kb 4 hónapja
2013. jan. 2. 17:52
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
ha nem mondja ki egyértelműen, hogy bezzeg ő megcsinálta, vagy bezzeg ő ilyen volt, addig ne hagyd, hogy az exe kísértsen téged!
2013. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Mit is vártál volna tőle? Hogy elkezdje fikázni az exét? JajIstenemnőőők...
2013. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Veled van vagy vele?...na látod.
2013. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem fikázni, de legalább nem azt mondani, hogy ugyanolyan vagyok, mint ő...
2013. jan. 2. 17:53
 6/19 A kérdező kommentje:
Ha a csaj nem szakított volna vele, lehet, most még mindig vele lenne, és nem velem, szóval, ez nem opció a vigaszra
2013. jan. 2. 17:53
 7/19 A kérdező kommentje:
Amúgy, azt már megemlítette, hogy az ex benne volt a popó meg az édeshármas témában, amiben én meg nem vagyok egyáltalán...
2013. jan. 2. 17:54
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ha így konkrétan megkérdezed tőle, hogy jobb vagyok az exednél ugye? akkor a helyes választ fogja mondani. :D
2013. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nőként mondom,hogy nagyon túlkomplikálod ezt az egészet.Most Veled van,Te vagy a barátnője,tehát valószínűleg Te tetszel Neki és Téged szeret.Nem kell ennyit agyalni a volt barátnő témán,lehet,hogy szép,csinos,hogy bejött vagy mai is bejön neki,de valamiért csak vége lett köztük mégis.Szóval Te csak a jelennel foglalkozz inkább szerintem.teljesen feleslegesen stresszeled magad ilyesmiken,méregeted magad az exéhez. Az Ő szemében most Te vagy az a nő,aki megfogta,nemcsak,mert szép,hanem mert szereti is.Ezek után kár lovagolnod régi dolgokon,meg máshoz hasonlítgatnod magad.Kár is volt felhoznod a témát.
2013. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
igazából ő hozta fel...
2013. jan. 2. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!