Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meglehet szeretni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet szeretni egy olyan lányt, milyen olyan lánnyal lenni, aki nagyon nem beszédes, eléggé csendes, nem szeret beszélgetni?

Figyelt kérdés
Működhet egy párkapcsolat nem beszédes lánnyal, aki nem nagyon szeret beszélgetni ti összejönnétek olyan lánnyal?
2012. nov. 27. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Jóvanna, megértettük, hogy mit akarsz tudni...:D

Igen, összejönnék.

Bár én összejönnék már bárkivel, csak legyen valakim végre..:'D

2012. nov. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet
2012. nov. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem vok beszédes de még nem taliztam ilyen jellegű lányokkal, bár nagyon szerettem volna.
2012. nov. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha később felszabadul, csak kezdetben félénk igen.

Ha ilyen természet és ilyen maradna nem. Nem akarom, hogy az unalom öljön meg. Szeretem, ha egy csaj temperamentumos.

20F

2012. nov. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

attól függ.

keveset beszél,de ettől még értelmes kedves,ki tudja fejezni magát.

vagy ez a kuka,antiszociális,kedvesség nélküli,érzelmi nyomorék,enyhén depis.

utóbbival nem.

2012. nov. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel én sem vagyok beszédes, ezért számomra is nehéz olyan partnert találni' aki elfogad így. Idővel biztos megnyilnék, de biztos, hogy nem elején. Sajnos olyan lánnyal még nem találkoztam, aki hasonló stílusú.

22/F

2012. nov. 27. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!