Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ilyenkor a teendő? (Bőv. Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ilyenkor a teendő? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel szeretjük egymást már 2-3 hónapja vagyunk eggyütt de az a baj hogy én Örkényen lakok ő meg Püspökladányba. Ő már megkérdezte a szüleitől hogy valameddig elmehet-e hogy ne keljen nekem 120 km-t utazni de nem engedik el.Én szoktam 100 km-t utazni a nagybátyámhoz szoktam menni szünetbe és ügye ki szokott jönni ahol megáll a busz.Én is megkérdeztem hogy el engednek-e Püspökladányba de a válasz az volt hogy nem.Hogyan tudnék vele találkozni vagy mivel bírnám rávenni a szüleimet hogy elengedjenek? Normális válaszokat kérek! 13F

2013. jan. 9. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
ennyi idősen nem is csoda, ha nem engednek el. szerintem keress csajt közelebbről
2013. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon érdemes még ilyen korban ennyit utazni valakiért... :\ Tapasztalat :] 14/f
2013. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szüleid tudnak róla?mert ha nem akkor mond el ... nincs veszteni valód...
2013. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kere s másik csajt ez nem fogmükődni nem tudtok anyit utazni ha az egykőtők nem gazdag csak fájni tud. probáltam táv kapcsit otmondjuk a csaj nem is szeretet de sokal időseb voltam nálad és ugyse ment
2013. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!