Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vonzódhatok a saját nememhez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódhatok a saját nememhez? Tovább.

Figyelt kérdés
úgy értettem hogy jó õlelgetni a barátnõimet meg ilyenek. és féleg hogy a saját nememhez fogok vonzódni. persze én mindig nemet mondok magamnak hogy 100% hogy a fiúkat szeretem. de akkor is félek ettõl az érzéstõl. lassan már ott tartok hogy nem fogom nagy mérinteni a barátnõimet.

2013. jan. 9. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen hülyeséget... attól, hogy jó megölelni, az még nem feltétlen jelenti azt. Szerintem te beakarod magyarázni ezt.
2013. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg szereted a barátnőidet mint embereket. ennyi
2013. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
aah ez most igy jól jõtt köszönöm csak most olyan furán éreztem magam
2013. jan. 9. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Nemet mondasz magadnak, hogy 100%, hogy a fiúkat szereted?

Értelmezd már a mondataidat.

2013. jan. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És aki szereti a gyerekeit ölelgetni az beteg vérfertőző pedofil? Ez nem így megy... ha szerelmes leszel egy barátnődbe és vele képzeled el a jövődet, majd akkor kezdhetsz félni. Bár az sem egy rettenetes dolog.
2013. jan. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!