Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok párkapcsolatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok párkapcsolatot, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy már több fiú is elhívott randira meg bókolt, de én úgy érzem, hogy nem állok készen. Kicsinek érzem magam egy párkapcsolathoz és csak szenvedés lenne :( Viszont annyira lelkiismeret-furdalásom van mikor ezt el kell nekik magyaráznom, mert érzem, hogy azt hiszik csak kifogásokat keresek. Tegnapelőtt is leszólított egy srác a buszmegállóban én pedig csak hebegtem-habogtam amíg meg nem jött a busz és egy gyors sajnálommal felszálltam a buszra. Ez eleve nekem azért is furcsa, mert nem sminkelem magam és teljesen átlagos ruhákba járok (farmer, póló, bakancs) és mégcsak 16-nak sem nézek ki. Mit tegyek, hogy ne szólítsanak le, ne bókolgassanak? Vagy mit mondjak amivel nem bántom meg őket? 16/l
2013. jan. 9. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz azzal csinálni hogy leszólítanak.Nem is kell.

Nem baj ez.Mond meg,hogy nem szeretnél ismerkedni.A tanulásra koncentrálsz és nem vagy kész kapcsolatra.

Hidd el így elmondva azért meglehet érteni.Legalábbis a normális ember megérti.

Én sem akarok kapcsolatot.De ettől függetlenül ismerkedek az emberekkel.Te is tedd.Csak nem lesz belőle semmi.Csak barátság.


Ui.: szememben jó pont,hogy bakancsot hordasz :)

F19

2013. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem is kell hogy készen állj,fiatal vagy,barátnőzz...a pasik még várhatnak 2 évet bőven...mond nekik h van barátod..
2013. jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. jan. 9. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!