Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belezúgtam egy 6évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam egy 6évvel idősebb srácba. :/ Mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés
Egy utcába lakunk, ő 20 én 14. Gyakran találkozunk, és rengetegszer beszélgettünk nagyon sokáig és nagyon őszintén.. Egyszerűen annyira beléestem, hogy úgy érzem nemtudok nélküle élni, volt már barátom de egyiknél sem éreztem ilyet. Szerintetek lehet jövője ennek a kapcsolatnak? Felhozta a témát,de mivel ugye ő 20 és neki egy kapcsolatba már beletartozik a szex, megérteném és, komolyan.. lehet bele is mennék! Nagyon szeretm, még szűz vagyok de úgy érzem ő megérdemelne engem...annyi lenne a bökkenő, hogy biztos nem tudna 2hétnél többet várni.. Pedig ha várna pár hónapot úgy 4-5 hónapot maximum tuti belemennék!Szeintetek belevágjak? Kérlek ne ítéljetek el, de tyűű.. megbolondultam érte (nem pillanatnyi álláspont már több mint egy 1éve megőrülök érte)
2013. jan. 10. 02:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Természetes ez, akárhány évesen is lehet szerelmes az ember. de azt kell mondanom, majd elmúlik, lesz majd más, aki érdekelni fog. de addig is élvezd ezt az érzést.

sztem nem valószínű, h egy 20 éves lefeküdne egy 14 évessel.

2013. jan. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Felejtsd el!
2013. jan. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
szóbajött már, a kapcsolatunk. Tetszem neki, el is kezdtünk kavarni... de pár héttel később talán egy hónap volt már, azt mondta, hogy neki ez nem kapcsolat, hogy csókolózunk meg ilyenek, neki már több kell, és ő nem akar engem ráerőszakolni semmire, nem akarja hogy miatta úgymond túl hamar kelljen felnőnöm, de ő 1-2év mulva biztos benne hogy könyörögni fog, hogy hátha összejöhet velem és tudja h bánni fogja, h most úgymond "visszautasít" mert később tuti, hogy meg fog őrülni, hogy ha nem lehetek az övé. Ezt mondta. Nemtudom, én nagyon szeretném őt, ezért kérdem én, hogy lefeküdjek-e vele :/
2013. jan. 10. 02:55
 4/23 anonim ***** válasza:

1. Honnan veszed, hogy 2 hétnél nem tudna többet várni?

2. Anyádéknak ne nagyon újságolt el, mert, ha nekem lenne egy 14 éves lányon és egy 20 éves pali szaglászna körülötte, leszakítanám a srác fejét valószínűleg.

2013. jan. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Akkor csak a 2-es pontra koncentrálj.
2013. jan. 10. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

1. Hát, így a természetéből.. az előző barátnői egyből lefeküdtek vele:/

2. Szüleim tudják, hogy oda vagyok érte, ismerik a srácot és szeretik is, nagyon kedves :)

2013. jan. 10. 02:58
 7/23 anonim ***** válasza:
Akkor nem szóltam, én vagyok kicsit régimódi.
2013. jan. 10. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Bírják tényleg a srácot, anya még mondta is h az a 6év belefér, de ugyebár... ő... nemtudja,hogy a szex is benne lenne..:/
2013. jan. 10. 03:00
 9/23 anonim ***** válasza:

nem sok gerinc van abban a 20 évesben, aki belemegy kavarásba egy 14 évessel. nagyon kihasznál téged, ez nagy szemétség. és sztem mondd el a szüleidnek is, hiszen a lányuk vagy, joguk van tudniuk, mi folyik veled, körülötted.

nagy tahó az a 20 éves aki egy 14 éves lánnyal kavar.

2013. jan. 10. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 I am God ***** válasza:
Az ilyenért bezárnak embereket...Koncentrálj inkább arra hogy a gimi elsö jól menjen.
2013. jan. 10. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!