Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat zavarja ha egy lánynak nem tökéletes az arcbőre? Pl. Mitteszeres és zsíros. Lehet, hogy emiatt kevesebb esélyem van barátot találni? Nem tudom, hogy még mit kéne kipróbálnom.16/l

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Nem, egyáltalán nem... én nem is szeretem a barbibaba arcokat.


18/f

2009. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki szeretni fog, azt nem fogja zavarni az arcbőrőd, hidd el! Senki sem tökéletes, ezen ne rágódj. Ha mindent megteszel, hogy ápolt légy, de mégis zsíros/nem tökéletes az arcbőröd, akkor nyilván ez a génjeindben van, tehát meg kell barátkoznod vele. Nekem is ilyen típusú a bőröm, feleségemnek is, de ettől aztán nem szeretjük egymást kvésbbé. ;)
2009. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem zavar. De viszont ha nagyon durván néz ki akkor zavar.
2009. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Moss minden este és reggel Baba szappannal arcot. Nekem bevált. =) Iszonyat zsíros bőrőm volt. :/

Amugy meg nem hiszem hogy zavarná... :'D Főleg, hogy lehet azon segíteni! Ha nagyon rossz a helyzet, bemész egy patikába, és kérsz vmit nagyon zsíros börre. Nekem vmi kék lötyit adtak, ami olyan mint a krémszappan, de nagyon jó hatása volt! Csak nem túl olcsó... =(

16/L

2009. aug. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, és a barátomat nem zavarta, de engem igen, mert hát azért mégis csak esztétikusabb egy szép bőr!


Menj el bőrgyógyászhoz, én is elmentem! Nem olcsó, de megéri, de mondjuk nem feltétlenül kell maszekhoz menni! 1 évig kellett járnom!


Sok szerencsét!:)

18/L

2009. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

sztem nem:)

nekem meg szeplőim vannak szal.. :)

15l

2009. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy némeiket igen de ha téll belédszeret vki akkor nem a miteszerekkel fog foglalkozni. =)

Meg szerintem te is láttál már miteszeres vagy pattanásos fiút.Hát az én barátomnak mitezsrees az arcbőre de mégis a gyerek magában viszont nagyon helyes(17/F).És nem is veszem észre. Én sem azzal foglalakozom. Nagyon szépek a szemei:P

Szóval ez nem csak lányoknál fordúlhat elő. Fiúk is vannak ienek. Biztos szép vagy a hibáiddal is. Ha pedig tényleg nagyon zavar akk fordúlj orvoshoz vagy gyógyszertárba.

pussz

14/L

2009. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ha mitteszeres a homlokom (hála isten csak azzal szokott gond lenni) kenek rá neogranormont és pár nap múlva rendbe jön.Nekem bevált szerintem próbáld ki azt.
2009. aug. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!