Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem a facebook nagy szerepet játszik a párkapcsolatokban. Mit gondoltok erről? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Amióta megjelentek ezek a különféle közösségi oldalak(myvip,iwiw,facebook...) annyi döntésképtelen, önbizalomhiányos, szókincs nélküli, ellenkező nem tásrsaságában zavarban lévő embert látok. Szerintem ebben nagyrészt a megváltozott életmód játszik szerepet. Sokan csak virtuális életet "élnek". A valóságban meg vannak lőve.

Igaz nem tudom, hogy előtte, hogy viselkedtek az emberik, hisz én már egy ilyen világba csöppentem. De az a gyanúm, hogy kapcsolatokat kialakítani könnyebben tudtak az emberek.

18 F


2013. jan. 10. 15:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nekem nincs is facebookom :P
2013. jan. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nekem sincs.
2013. jan. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nagyonis jól látod! Régebben például,személy szerint suli után az első azvolt,hogy összehivtuk a bandát,és irány az utca... csajozás,ismerkedés,sport,minden hülyeség... ma már ez nincs meg,vagyis tisztelet a kivételnek...nemlátok senkit szinte kinnt,egy virtuális világban bezárkóznak,és más nem is létezik,lassan a nemi életüket is itt élik az emberek :D Am igen,nagy szerepet,mert hányszor,meg hányszor hallottam már azt,hogy " Jajj szakitok vele,mert ráirt erre a k*ára" :D Szval igen :D
2013. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Na jó de a 10-30 éves korosztály 75-80%-ának van.
2013. jan. 10. 15:38
 5/22 anonim ***** válasza:
Nekem van, de ismerkedésre nem használom.
2013. jan. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 okoska31 ***** válasza:

lehet, de pont lesz*rom.


arról nem beszélve, hogy miért a fb-on kell szociális életet élni?

2013. jan. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
azt hogy hülye vagy.. már bocs a kifejezésért..
2013. jan. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
7-es válaszolónak: Köszönöm. Már olyan rég éltettek ezzel a jelzővel. Azók a régi szép ócodáskori emlékek... :D
2013. jan. 10. 15:42
 9/22 A kérdező kommentje:

*Azok

óvodáskori

2013. jan. 10. 15:43
 10/22 anonim ***** válasza:

érdekes ez a gyk,itt mindenkinek kis fa.sz kell,

mindenki a szűz férfiakat szereti,senki nemjár

diszkoba,senkinek nincs fészbokja

luzer banda

2013. jan. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!