Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem a facebook nagy szerepet játszik a párkapcsolatokban. Mit gondoltok erről? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Amióta megjelentek ezek a különféle közösségi oldalak(myvip,iwiw,facebook...) annyi döntésképtelen, önbizalomhiányos, szókincs nélküli, ellenkező nem tásrsaságában zavarban lévő embert látok. Szerintem ebben nagyrészt a megváltozott életmód játszik szerepet. Sokan csak virtuális életet "élnek". A valóságban meg vannak lőve.

Igaz nem tudom, hogy előtte, hogy viselkedtek az emberik, hisz én már egy ilyen világba csöppentem. De az a gyanúm, hogy kapcsolatokat kialakítani könnyebben tudtak az emberek.

18 F


2013. jan. 10. 15:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Én is hasonló véleményen vagyok veled kérdező. :S

Néha elgondolkozok mi lenne ezekkel az emberkékkel ezek nélkül..plusz idesorolnám az okostelefonokat meg minden ilyen új sz*rt...amik nélkül levegőt se tudnak venni...

19/L

2013. jan. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Kitti, te vagy a hülye, látszik, hogy gondolkodsz...


kérdező, szerintem igazad van, a facebook a már meglévő kapcsolatokba is rendesen belezavar szerintem. pl: ha online vagy, de nem írsz rá a párodra, megsértődik, vagy ellenőrizgetik egymást, hogy ki mit csinál fent, vagy megsértődnek azon, hogy kik lájkolták a képedet... egy gyerekes hülyeség a facebook, nekem ezért nincs.

2013. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

utolsó,gyerekes hülyeség a fészbok,neked ezért

nincs,de ha nincs honnan tudod hogy gyerekes

hülyeség?ere vagy büszke hogy nincs fészbokod?

ez ugyanugy hülyeség mint arra büszkének

lenni hogy szűzvagy

2013. jan. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

fent voltam, de letöröltem magam, mert nem akartam látni, ahogy ott a többség (akinek nem inge...) eszméletlen módon kiteregeti a magánéletét, és kb. bazári majomként mutogatja magát. úgyhogy sajnos ez nem jött be, mert én általában kipróbálom a dolgokat, mielőtt véleményt mondok róla.

meg szerintem az is szánalmas, hogy a gyerek beül órára, felnyitja a laptopot, azonnal elkezd facebookozni, és egész órán azt csinálja.

2013. jan. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
2012 van ez a menő te retró bu.zeráns
2013. jan. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
akkor kövesd a többi menőt, te birka. 21/L (csak a buzeráns jelző miatt)
2013. jan. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

te hülye liba -.-

gyk-s luzer csaj

2013. jan. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
úgy látszik, te is ahhoz az embertípushoz tartozol, akiket a kérdező említett.
2013. jan. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
nem....ettől függetlenül lenézlek titeket
2013. jan. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

akkor menj innen és foglalkozz a barátnőddel..

jah hogy nincs :)

öh :D lúzer !!!

2013. jan. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!