Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, van aki nem menne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van aki nem menne bele közületek egy kapcsolatba pusztán a nagy távolság miatt, ha nagyon tetszik a pasi?

Figyelt kérdés
Ritkán találkozunk (2-3 havonta tudunk csak) akkor egyértelmüen látszik a kölcsönös vonzalom. Belátható idön belül elképzelhetö az is, h ez megváltozna, föleg, ha együtt tervezhetö lenne a jövö. Belemennétek a kapcsolatba, ha mindenképp távkapcsnak indul pár hónapig, (de ez esetben nyilván több az esély a közelebb költözésnek), vagy nem? Esetleg elvárnátok, h elöször rendezödjön a távolság? Kort is írjatok.
2013. jan. 10. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok, lány, és nekem volt már távkapcsolatom. Közös jövőt terveztünk, nagyon szép volt az egész. Ha szeretitek egymást annyira, akkor kitartotok. Nekem van ismerősöm, aki 400 km-re voltak egymástól, és a fiú felköltözött és azóta együtt vannak. (Én barátommal is ez volt) de mi sajnos különmentünk.. :(
2013. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na most... 2-3 havonta tudunk találkozni, de ez pár hónapon belül változna?

Mindegy... Ha mondjuk 3-4 hónap múlva ideköltözne az én városomba, vagy én az övébe, teljesen mindegy, de a lényeg, hogy 3-4 hónap múlva rendesen működő kapcsolat lehetne, és ez BIZTOS lenne, nem csak ígérgetés, és egyébként minden csodálatos lenne, meg ilyen nagy-nagy szerelem, és megérné rá várni, akkor 3-4 hónapot kibírnék.


De úgy, hogy mondjuk a belátható idő 2-3 évet takar, akkor nem. Hiába tetszene nagyon.


21L

2013. jan. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

2-es: hát konkrétan fél és 1 év között változhatna meg ez a helyzet. De nyilván ha együtt van vkivel az ember, akkor meg akarja oldani a problémát, és többet is tud találkozni, mert a párjáert egyrészt több mindent megtesz az ember, másrészt meg több a közös program is. Szóval itt leginkább ez a gond, hogy ha összejövünk, akkor adottak a távkapcsolat adta nehézségek, ami nem könnyü. Föleg egy így induló kapcsolatnál - a távolság miatti esetleges stresszhelyzetek rossz irányba vihetik el a dolgot. Ha meg nem jövünk össze, akkor kevesebb idö jut 1másra, de lazább is maradhat az ismerkedés, kevesebb elvárás van egymás felé még, ami jó is lehet.

2013. jan. 10. 18:12
 4/7 anonim válasza:
hát ha megbíztok egymásban akkor bele lehet menni..
2013. jan. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha találkoznék egy pasival, akivel jól kijövünk, mondjuk egy buliban, vagy valami összejövetel alkalmával, de kiderülne, hogy az ország másik végén lakik, akkor inkább azt mondanám, hogy legyünk barátok, tarthatjuk a kapcsolatot, beszélgethetünk, de én nem várok ettől többet. Az más, hogyha együtt vagyunk, és úgy kerülünk távol egymástól, de akkor is meggondolnám... Nagyon sok mindentől függ, biztos messze marad-e, vagy visszajön, lehet-e egyáltalán jövője, stb...
2013. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha kölcsönös a vonzalom akkor semmi akadálya! barátnőmmel 2 hónapja jártunk amikor kiment külföldre dolgozni, másfél havonta találkozunk és tök jól megvagyunk! lassan 7 hónaposak leszünk tehát már 5 hónapja kint van! nem az a lényeg hogy a kapcsolat elején vagy közben van távol a másik, csak elhatározás kérdése!
2013. jan. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nálunk úgy indult hogy heti 1x tudunk csak találkozni, de még ez is kevés. Szerintem úgy kevesen vannak, hogy eleve távkapcsolatot akarjanak, maximum, ha egy már meglévő kapcsolatban kell valamelyiknek elköltöznie, akkor fér bele kis időre, de egyébként nem igazán működő dolog
2013. jan. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!