Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy srác. :$...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác. :$ Kezdeményezzek? Ha össze jön akkor szertintetek menni fog a távolság miatt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van egy volt osztálytársam aki még tavaly elment egy messzi suliba.

Pénteken bejött hozzánk meglátogatni minket mert neki már szünet volt.Mindeki nagyon örült neki,és persze én is..

Nagyon sokat beszélgettük,1szerűen nem bírtam ki hogy ne egész nap őt nézzem.Nagyon megváltozott és ez nem csak a külsőségekre értem.Régen egyáltalán nem voltunk baráti kapcsolatban sem.Délután ott maradtam vele a suli mögött és beszélgettünk arról hogy milyen ott a kolesz stb.és egyszer csak azt látom hogy lemerevedten bámul és kinyögi:Olyan szép vagy.

Én erre teljesen elvörösödök meg minden,és zavartan megszólalok hogy mennem kell.

Ő meg mondja hogy kár és hogy reméli hogy lát még mostanában.


Szerintetek tetszem neki?

Ha még lenne is valami közöttünk akkor szerintetek működne? Csak hétvégén találkoznánk,és 200km közöttünk a távolág.


Előre is köszi.


2010. dec. 20. 19:22
 1/2 gyuribacsika ***** válasza:
Ha azt mondta szép vagy nem véletlenül tette.
2010. dec. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ezt elég nehéz lenne megoldani, de ha tényleg szereted, akkor menni fog. Egyértelműen tetszel neki.
2010. dec. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!