Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önzetlenség bűn?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy két hosszú kapcsolatomba is beletettem apait anyait, mindenem megosztottam, odaadó, törődő, előzékeny voltam; persze néha bunkó és disznó férfi is, de alapjába véve hűséges társ és mégis tönkrementek a kapcsolataim? Az első jobban kihűlt 5 év alatt, mint nagymama a kerti padon egy januári éjszakán. A másik tüzes kapcsolat volt a javából, de felelősségvállalás kölcsönösségének a hiányára ment rá, az amúgy fantasztikus sexel járó kapcsolat...

Igazából a kérdésem költői, tudom, h nem bűn, csak az a szomorú, h én sem tudok a mindennél többet nyújtani és ezek szerint ez is kevés. Miért az? Ennyire számító kapcsolatban voltam? (Egyik sem ilyennek indult) A legbosszantóbb, h az új jelöltek leolvassák a homlokomról a csalódást, és vagy belese mennek, vagy csak sajnálnak! Pedig nem arra vágyom! Normális kapcsolatra...


(Jó sok kérdés, gondolat így egyszerre. Igazából magamnak szolnak, amíg írtam legalább el is gondolkoztam ezeken, de kíváncsi vagyok a véleményekre is... :) )


2013. jan. 10. 18:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem bűn. azt hiszem, a nővel volt a baj, mert a normálisabbjainak ez előny szokott lenni
2013. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az inkább jó cselekedet és pozitív tulajdonság.
2013. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem bűn!
2013. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szívemet-lelkemet kitettem a volt barátomnak, aztán mégis én voltam a rossz.


26L

2013. jan. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ugyan ez volt velem és az expasijaimmal.. szóval.. majd találsz mást. :-) 25N
2013. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Akkor költőien válaszolok :)

Lehet, hogy úgy gondoltad, hogy azokkal a bizonyos "klisékkel" akarod a lánynak megmutatni, mennyire szereted, ami egyébként társadalmilag elfogadott lett, és elvárt... (pl: szex, "önzetlenség", "jószívűség" stb...)

Így csak egy valami veszik el a kapcsolatból, TE. Vagyis az, hogy a lelkedet tedd bele az egészbe.

Ez csak amolyan fejtegetés volt, lehet rád nem igaz, bár ezt egy kicsit most magamnak is írtam. :)

2013. jan. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5 Jah, ebben nem kételkedem... :) Csak közben én is megváltozom. Bunkóbb leszek! :)
2013. jan. 10. 18:46
 8/14 anonim ***** válasza:
Az önzetlenség nem bûn,csak némelyik esetben ez a legérzékenyebb,és legkihasznállhatóbb tulajdonság!Ha olyanokba futsz akiknek az önfelálldozásod és a szereteted,önzetlenséged sz@rt sem ér,akkor sajnos te sérûlsz lelkileg.
2013. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olvasnák le rólad ha lezárnád ezeket magadban (addig ne is keress mást szerintem). Ha már úgy alakultak a dolgok ahogy, legalább vond le belőlük a megfelelő tanulságokat. Ha ez megvan akkor látni fogod hogy a csalódások is az élet részei, azok visznek előbbre, már ha veszed a fáradtságot és tanulsz belőlük valamit, ugyanis sokszor elég fájdalmas pontokra (hibákra) világítanak önmagunkban ezek a csalódások (és rádöbbenünk hogy mi éppúgy hibáztunk mint a másik), viszont ha ezeket nem ismered el és nem változtatsz rajtuk akkor továbbra is csak a csalódottságot lehet majd látni rajtad és nem fogsz túllépni az "az a büdös r!ngyó így kiszúrt velem" stádiumon.
2013. jan. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Pont ugyanígy jártam, aztán amit cserébe kaptam.. na azt nem kívánom még az ellenségemnek sem.


Igen, a túlzásba vitt önzetlenség bűn. Saját magad ellen. Ezt te is megtanulhattad a saját károdon. De talán vagy annyira szerencsés, hogy lesz esélyed még kamatoztatni ezt a tapasztalatot. Nekem már nem lesz..

2013. jan. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!