Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen volt az első találkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első találkozás a párotok szüleivel?

Figyelt kérdés

Hogy zajlott, sikerült-e a bemutatkozás, miről beszéltetek, mit csináltatok? :)


Nemet és kort is írjatok légyszíves.


2013. jan. 10. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
marhajó megláttak és első látásra belémkötöttek. :D Aztán enyhült a helyzet és csak diszkréten utáltak. De ez már régi történet... azóta már szét is mentünk pár éve. :D
2013. jan. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pff..

Hát apósnak vittem egy üveg bort, de kiderült h már 8 áve nem iszik...

Anyósnak bonbont de kár volt vinnem mert egy hatalmas tehén.

De viszonylatban normálisan, zajlott őszinte vagyok néha túlzottan is, így nem kertelek megmondtam h mit gondolok ami vagy tetszett vagy nem, azt nem tudom.

De legközelebbi alkalommal már apuci kérte h segítsek bútort pakolni.

Anyósom meg olyan levest főzött h alig bírtam megenni.

2013. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elegánsan felöltöztem.Ami azt takarta,hogy felvettem egy inget azt betűrtem a farmerba.

Izgultam egy kicsit.Vittem egy csokor virágot a barátnőm anyukájának.

Apukával kézfogás.De azt jó erősen.Lássa,hogy nem vagyok egy nyikhaj.

Ebédeltünk.Beszélgettünk.Nem vészes.

F19

2013. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első ilyen kb 10 éve volt. Az apja egyből megszeretett amint megtudta mivel foglalkozom. Az anyja tipikus anyós volt akinek semmi sem elég jó. Velük a rally-ról lehetett beszélgetni. Mondhatni istenítették.

Aztán volt egy ahol szintén az első találkozás alkalmával megszerettek, velük a horgászásról lehetett csak beszélgetni (mind a kettejükkel...). Aztán az utolsó aki bemutatott a szüleinek elég érdekesre sikerült... :D Hála égnek velük nem sokat kell beszélgetni, ritkán találkozunk. Az anyjának az volt az első kérdése, te hány éves vagy? Miután közöltem, csak annyit mondott majdnem az unokám lehetnél... Az apjának nem igazán tetszem, de (pár éve) már nincs abban a helyzetben, hogy beleszóljon a lánya életébe. Hála égnek... :D

26F

2013. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az első barátom anyukájával élt, az apja már nem él. egyből megkedvelt, kedves és nagyon aranyos nő. vele a szakítás után is jóban maradtam, az első pillanattól kezdve barátnők voltunk :)


a második exem anyja tipikusan az a fajta nő, aki úgy érzi, h a barátnő elveszi a pici fiát. nem mellesleg egy idióta volt, amit már az első találkozásnál láttam. bemutatkoztunk, és rögtön nekiállt (előttem) hisztérikus jelenetet rendezni a fiával, és mint később megtapasztaltam, ez nála mindennapos.


a jelenlegi párom szüleivel jól ment, aranyosak nagyon. bemutatkoztam nekik, és bár más a világunk (én egyetemet végzett vagyok, anyukája háztartásbeli), megadtam a maximális tiszteletet, és találtunk közös témát. látták, hogy nem vagyok beképzelt pics@ csak mert diplomám van.


23L

2013. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

27 voltam, az apja azt mondta "Szia! Tegeződjünk, Péter vagyok!" 2 puszi és szerelte tovább a nemtudoménmit.

Az anyja kb. ugyanez, de vele csak később tegeződtünk össze. Nem kerítettek nagy feneket az egésznek, mesélt rólam a fiúk előtte. Amikor ott voltam beszélgettek velem, kedvesek voltak mindig.

2013. jan. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!