Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első találkozás a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás a pasim családjával! Mit tegyek és mit ne tegyek? Hogy viselkedjek, hogy megkedveljenek? Tapasztalatok?!

Figyelt kérdés

Nagyon izgulok és félek a találkozástól, mert eddig nem volt jó tapasztalatom a kiszemelt srác szüleivel. Pedig én mindig csak magamat adtam, próbáltam kedves lenni, udvarias. Nem is értem miért nem szerettek egyik családban sem (2 komoly kapcsolatom volt előtte). Főleg az anyukák.

A páromat nagyon szeretem és azt akarom, hogy minden rendben legyen a családjával is.

Légyszíves adjatok tanácsot!! 21/N


2012. dec. 19. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Castingra mégy? Mert nem szerepet kell játszanod, hanem megismerned a szüleit, még csak nem is megkedveltetni magad első sorban, az azzal jár majd, hogy megismernek. Törekedj a jó benyomásra, de ne akard megkedveltetni magad. És végül a régi kedvenc slágerem: Önmagad nem adod, az VAGY
2012. dec. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Semmit.

Legyél természetes add magadat ne játszd meg magad. Előbb utóbb ha komolyabb lenne a dolog úgy is megismernének jobban.

Ha meg nem tetszik nekik akkor meg mivan? A fiújukat szereted nem őket.

De nem lehetsz rossz természet szerintem szóval hajrá.

2012. dec. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 gabriell88 ***** válasza:
Természetes, hogy egy kicsit stresszelsz.De ne játssz szerepet, mert az utólag úgyis kiderül.csak add magad és ennyi:)
2012. dec. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Add onmagad, es legyel egy kicsit szereny. Az anyosjeloltek persze, hogy feltik a pici fiukat.
2012. dec. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú évek tapasztalatai:

1. ne olyan szexi ruhában menj, ahogy a párodhoz is mégy. Legyen egyszerű, de csinos a ruhád

2. tiszta és fésült legyél

3. ne igyál szíverősítőt előtte (nálam ez eléggé kiverte a biztosítékot)

4. viselkedj természetesen, légy tisztelettudó

5. érdeklődj, de ne okoskodj

6. légy kedves és ne az látszódjon rajtad, hogy a hátad közepére se hiányzott ez a vizit.

A párodnak sokat jelentesz, ha bemutat. Ez neki is stresszes, ha nem is mutatja.

Készülj fel, hogy félre fognak hívni a szülei a párodtól. Ne lepődj meg.

Én sose izgultam a családnézőtől, pedig minden barátnőm családját ismertem és nem volt rossz a kapcsolat velük. Annál inkább stresszeltem, ha a nők mentek a szüleimhez. Csak kettő tett látogatást. :D

28F

2012. dec. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Az ötös valódi tanácsokat adott, de a többieknek csak fújta a száját a szél!
2012. dec. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is pont ebben a cipőben járok, bár az első találkozásokon már túl vagyok közben volt egy disznóölés amire nagyon vártak viszont kimentettem magam csak remélem, hogy nem csesztem el ezzel végleg mindent.

Annyira izgultam, hogy elbénázom nekem sem volt jó kapcsolatom egyik exem szüleivel sem bár nem is utáltak, csak olyan semleges. Én viszont azt szeretném, ha úgy szeretnének mint a saját gyermeküket. Persze tudom ehhez eleve ilyen felfogású anyós és após kell, hogy befogadjanak de úgy érzem a mostani párom családja érdemes erre. Nagyon kedvelem őket és minden vágyam hogy ők is igy érezzenek. A nővérem pl anyósának a legjobb barátnője mindig együtt mennek mindenhová óránként telefon meg ilyenek. Ez is nagyon jó!!

Azt hiszem a legfontosabb, hogy add önmagadat!! Legyél udvarias, kedves közvetlen és barátságos én pl beléptem rögtön meg is dícsértem milyen szép házuk van aztán kicsit ugy befulladt a beszélgetés erre azt találtam ki hogy nekem kellene esetleg kérdezni valamit ha már ők nem kérdeznek mert minden ember szeret magáról beszélni jó mószer a kinos csend ellen ha kérdezel.

A külsőd legyen tiszta és ápolt, ne vegyél fel túl kihívó szexis ruhát se kg sminket és mosolyogj sokat. Udvariasan és illendően válaszolj ha megkinálnak valamivel azt nem szoktam elfogadni de ha mégis eszek akkor mindenképp megdicsérem(nem kell megjátszanom mert hála isten nagyon jól főz a mamam) Nekem kb ennyi jutott eszembe amit én csináltam meg még pluszba ha vannak kisgyerekek akkor eljátszadozni elgügyörészni velük. Én úgy érzem kedvelnek, bár már rég voltam náluk disznóvágásra biztosan vártak sajnos akkor beteg voltam nem tudtam menni remélem nincs ebből semmi rossz érzésük. Sok sikert Neked is!

2012. dec. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Öltözz ki, ha bejössz az apukának akkor majd ő befogja az anyuka száját, ha csak náluk nem a nő hordja a nadrágot.
2012. dec. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Na utóbbi helyzet garantáltan rossz viszonyhoz vezetne!! Apósnak megtetszeni nem szabad :)


Eszembejutott még, hogy anyósok szivesen dicsekednek a szomszédoknak azzal, hogy a menyük milyen kis házias. Tehát ha nem is tudsz főzni mint pl én sem azért alapvető dolgokkal érdemes tisztába lenni hogy tudjál hozzászólni, hogy mit hogyan szoktak csinálni ők vagy hogyan ti tőlem is megkérdezte anyósom hogy nálunk van-e tej a krumplipürében vagy ecet a sóskamártásban...

Vendégként első találkozáskor még nem de később főleg ha eszel iszol illik felajánlani a mosogatást vagy valami kis segitséget jó pontnak számit.

Vagy mi pl sokszor szoktuk küldeni egymásnak apróbb dolgokat pl tojást házi lekvárt vagy sütit csomagol anyu és anyósom is mindig küld valami finomat a fiával..Szerintem ez szép gesztus.

2012. dec. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ötös vagyok. Azt még hozzáfűzném, ha evés is van a találkozóban ott egyél úgy mintha otthon lennél. Nem kell kényeskedni. A legtöbb családnál van annyira értelmes az anya, hogy megkérdezze a fiától van-e olyan amit nem eszik meg a lány, amire allergiás és az alapján főz valamit. Ez alapján sértés számára, ha nem eszel jóízűt az ételéből. Az, hogy megdicséred, az semmit nem jelent, ha közben ettél egy fél krumplit.

28F

2012. dec. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!