Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el?

Figyelt kérdés
Elmondom az egészet: Na 3. oszt. félévében megjött a mellettünk lévő 3. c oszt-ba. Ő is és én is gyógytesisek voltunk. Én és 2. barátnőm folyton dumáltun és Ő meg a barátja meg nem tom mit csináltak.... Egyik gyógy tesi előt elkeztük mindenfélével piszkálni egymást. Mindig mosolyogtunk egymásra meg minden..... Naon szerelmesek voltunk, de úgy tettünk, mint ha utálnánk egymást. Aztán 4.-oszt-ba nem járt velem gyógy tesire és ami a legrosszabb, egy h*lyegyerek. azt kezte el terjeszteni , h szerelmesek vagyunk. Mi tagattuk.Aztán kezdett megromlani a kapcsolatunk.... de jött egy kirándulás...... én előtte üntem, és nem fèrtem el, ezért elkezdtem rugdosni. Ő ezt viszonozta.... akkor is mindig mosolyogva néztük egymást. most 5. oszt-ban nem is látom őt... csak oszt miséken éreztem h néz valaki és ő nézett mosolyogva. szerintetek mit tegyek h járjunk???? h kezdeményezzek?

2013. jan. 10. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy magyar óra keretei között, igazán szép randevút hozhatnátok össze.
2013. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én 12/l ő 12/fiu bocs a helyesirásért
2013. jan. 10. 21:29
 3/10 A kérdező kommentje:
ja kitűnő vagyok oszt. 3.
2013. jan. 10. 21:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Van még egy csomó időtök. Majd összejöttök,nem kell még 3.-ban járni :)
2013. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mond el neki mit érzel iránta szerintem ő se közömbös az ügyben. Vagy bejön vagy nem de a vagy az biztos;)
2013. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyszer menj oda hozzá, és kérdezd meg tőle, hogy Ő szeret-e;mivel úgyse veszíthettsz vele semmit.

Ha azt mondja, igen akkor akár járhattok is.

Ha azt mondja, nem akkor még próbálkozhatsz, de nincs sok értelme

2013. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és ha kiröhög?
2013. jan. 10. 21:59
 8/10 A kérdező kommentje:
5 osztályos vok
2013. jan. 10. 21:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha kiröhög, akkor mondd azt neki,hogy csak azért kérdezed,mert nagyon úgy tűnik,mintha tettszenél neki,és nem tudod,hogy most mi van
2013. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#5-ös voltam
2013. jan. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!