Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor lehet biztosra venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lehet biztosra venni hogy tetszem egy fiúnak?

Figyelt kérdés
milyen jelei van? csak akkor ha már el is hív valahova, vagy esetleg erre ugye rá lehet érezni?
2013. jan. 10. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kikerekedik a szeme
2013. jan. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat akar veled lenni, ha zavarban van melletted.
2013. jan. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
sokszor megdicsér ok nélkül, segítőkész, érdekled
2013. jan. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

és ha olyan srácról van szó akivel még nem beszéltem. csak nap mint nap látom a suliban

köszönöm a válaszokat:)

2013. jan. 10. 23:06
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A tekintetből minden lesüt. De lehet nem mindenki érti... azért próbálj olvasni belőle.
2013. jan. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk akkor nem ártana beszélni vele..
2013. jan. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Maximum az hogy sokat néz.

De van hogy rá se merek nézni arra aki tetszik:D

17/F

2013. jan. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha puhatolózni akarsz arra jó megoldás az is, ha csak úgy intézed, hogy gyakran kerüljetek egymás közelébe, vagy akár valami ürüggyel megszólítod és abból, hogy hogy viselkedik hamar kiderül ha van valami. Pl.: Ha zavarba jön akkor tuti nem vagy közömbös neki.
2013. jan. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés, én mindig tutyimutyi srác voltam, nem nagyon mertem kezdeményezni :/ Ha esetleg a látóteredben van, figyeld meg, hátha összeakad a tekintetetek, esetleg mosolyogj rá, mert ha valahogy óvatosan nem tudatod vele hogy zöld lámpát kapna nálad, akkor lehet hogy soha nem szánja rá magát az első lépésre. :)

egy kalappal! :)

2013. jan. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak òvatosan.De mondhatnàd hogy esetleg nèz tèged vagy csak egyszer-egyszer elsètàlsz mellette?+ gondolom kb 16 lehetsz. Az ilyen korù fiùk elèg nagy rèsze viszonylag fèlènk fõleg ha a kiszemeltje a közelèben van ès ha nemet mondanak neki akkor is gyakran làthatja.
2013. jan. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!