Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 157 cm,6O kiló szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

157 cm,6O kiló szerintetek sok? Én úgy érzem van rajtam legalább 5 kiló plusz, de lehet ez ok arra, hogy ne kívánjon vagy elhagyjon a párom?

Figyelt kérdés

2013. jan. 11. 00:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem sok volt az 58 is (158 centihez). Nem éreztem jól magam. Páromnak mondjuk bejött. Lefogytam, s most hiányolja a mellem. :D

Viszont én jobban érzem magam, és a szexet is újra jobban bírom (tovább erővel), magabiztosabb is lettem...


Ha jól érzed magad, ne fogyj. Ez még nem az egészségügyileg vészes kategória (de innen felfelé már az!).

2013. jan. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Háát... én 173 cm-hez vagyok 58 kg, és nem vagyok hű de vékony.. Viszonyításnak jó, de ha érzed, hogy több vagy, mint kellene, akkor tegyél ellene! 5 kg-t nem nehéz leadni.

A párod meg ennyiért biztos nem hagy el.

2013. jan. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én a 168 centimmel és 61 kilóval nem érzem magam jól, egy 58 vagy 59 jobban tetszene, csak akkor meg mellből fogyok.

Szóval ja, szerintem sok. Bár, lehetsz ettől még arányos, egy C, D mellel pl

2013. jan. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anti paladin ***** válasza:
Sztem egy kicsit sok. De pusztán ennyi miatt nem hagynák el csajt.
2013. jan. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!