Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhíztam és ezért nem megy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhíztam és ezért nem megy a szex a férjemmel! Nem akarom, hogy elhagyjon, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sikertelenséget csak halmoztam az elmúlt fél évben, miután anyagilag tönkrementünk, ezáltal el kellett adnom a fotóstúdiómat, hogy kifizessük az adósságot, gyakorlatilag munka nélkül maradtam, mert megszűntek a kapcsolataim. Nem kaptam rendes munkát sehol, elkezdtem bezárkózni, ettem, nem mozogtam és itt vagyok 165 centihez 62 kilósan, hájasan, szomorúan, amit csak magamnak köszönhetek! Ráállok a mérlegre és sírok. Elhatároztam, hogy rendbe hozom az életemet, most hála az égnek megint beindultak a munkák, egész nap megyek, már csak az alakomtól hányok. A férjem szerint nagyon jól nézek ki, de ez nincs így, mert utoljára tizenévesen voltam ennyi, mikor még erősen küzdöttem a kilókkal. A szex emiatt erőltetett, mert nem akarom, hogy hozzáérjen a hájas testemhez. Hogy kezdjem a teljes átalakulást? Pszichológusra is szükséges lesz?
2012. okt. 22. 01:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%

Fogyj le például ?!

Nem kell zabálni és nassolni, hanem sportolj, diétázz ne pedig picsogj mint valami óvodás.

2012. okt. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, csak 70 kilósan..én a szülés után híztam meg 2 éve és azóta megy ez. Én azt mondom, hogy nyomasd otthon a tornát, vegyél egy futópadot, ha tudsz és kezdj el napi 2 órákat edzeni. Én erre álltam rá és már lement 3 kiló 2 hét alatt.
2012. okt. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

165/62? Szerintem csak a korábbi önmagadhoz mérve lehetsz "kövérebb", pl. a BMI index elég objektív megítélés szerintem, azzal a normál sávba esel még, nem a túlsúlyosba.


"Hogy kezdjem a teljes átalakulást?" - először is hidd el a férjednek hogy jól nézel ki.


26F

2012. okt. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Szükség lesz, bizony, hiszen a férjed szerint nagyon jól nézel ki, 62 kiló nem súly, szóval csak a Te közérzeted nem jó, és ezt a súlyoddal hozod összefüggésbe - hibásan. Másnak pajzsmirigybetegsége lesz, és 35 kilót hízik hirtelen, és azt is tudja kezelni egy egészséges psziché, és attól még nem indokolt az önutálat.
2012. okt. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
a sírás nem éget el annyi kalóriát mint egy rendes napi edzés. :P szóval más módszerekhez kell folyamodnod, ha le akarsz fogyni :P
2012. okt. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
9%

Aki szerint "165 centisen 62 kilósan" jól nézel ki, az hazudik.

A férjed is meg fogja unni, hogy egész nap csak zabálsz.

Persze, hogy azt mondja amit hallani akarsz, de a végén, -ha nem változtatsz sürgősen-, le fog lépni egy 20kilós cicababával, aki nem zabálja ki a vagyonából...

2012. okt. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Neked az önbizalmaddal van baj, akkor lennél kövér, ha 90 kg lennél. A régi módszer: kevesebb kaja, több mozgás, kevesebb önsajnálat. Szerintem a férjed tényleg akar téged, neki nem számít pár kg, ezt el kellene hinned.
2012. okt. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

Sírni az óvodások szoktak ;) Adataid alapján kellemesen husis lehetsz, ami még szerintem nem gáz, sőt kívánatos! Persze ha neked nem jön be, tornázz, kerékpározz, ússzál. Nem kell mindet egyszerre, elég ha az egyiket kitartóan műveled! :)


30F

2012. okt. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki, Te bánatodban kezdtél enni. Kezdenek helyreállni a dolgaid, az étvágyad is lassan be fog állni a szokásosra, csak figyelj arra, amit eszel és mozogj, ha teheted.

Elindulsz lassan a helyes úton, ez nagyon jó! Egy valamit ne felejts el: a +kilókat gyorsabban lehet felszedni, mint leadni. Nagyon gyors eredményt ne várj. Pár hónap alatt szerintem rendbe tudsz jönni, ha egy kicsit változtatsz az életviteleden.

A férjed szeret téged és támogat. Ebből tudsz erő meríteni, ha már nincs.

2012. okt. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Neked önértékelési problémáid vannak. Folyamatosan azt számolgatom a 165 cm-hez miért lennél Te 62 kg-san kövér? Akkor én a 173 cm-hez 71 kg-san egy tehén vagyok? Bár a tükörben nem ezt látom.

Szóval nyugodj meg és kezd szépnek látni az életet. Attól még sportolhatsz ha jól esik, meg ugye jót tesz az egészségnek is, de kövérnek nem mondanálak.

2012. okt. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!