Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám leküzdeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám leküzdeni a féltékenységet? Ki mennyire mire féltékeny hogy tartja vissza?

Figyelt kérdés
Én személy szerint minden pasira féltékeny vagyok !
2013. jan. 11. 02:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Féltékenység?! Ugyan Minek? Aki szeret marad, akit lehet, azt viszik és akit ellehet vinni, azért nem kár!


Nagyjából ez a véleményem a féltékenységről.

2013. jan. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A féltékenység a bizalom és az önbizalom hiánya. Minél féltékenyeb vagy anná lerösebbek ezek a nagatív tulajdonságok.
2013. jan. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A féltékenység gyökere mindig az önbizalomhiány, az az érzés, hogy rosszabb vagyok másoknál, az összehasonlításkor pórul járok, vagyis előre felkészülök a vereségre.
2013. jan. 11. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én jó sokáig féltékeny voltam a volt páromra(utólag kiderült nem alaptalanul ;) ).

A féltékenység voltaképpen önmagunkból fakad.

Ezalatt azt értem, hogy aki féltékeny, az a párja helyében megcsalná magát, vagy önmagából indul ki, azaz simán megcsalná a párját, ha lehetősége lenne rá. Inkább minősül önismeretre, vagy túlzott önbizalomhiánynak.

Az ember saját magából, a saját gondolataiból indul ki.

2013. jan. 11. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Soha semmilyen körülmények között nem csalnám meg a páromat én kicsit az ellenkezőjétől tartok.
2013. jan. 11. 07:21
 6/9 A kérdező kommentje:
Pedig tudom hogy alaptalan az egész nem ad rá okot hogy az legyek .
2013. jan. 11. 07:22
 7/9 anonim válasza:
Nincs önbizalmad. Ha jó fej a párod, akkor tud ezen segíteni. Beszélgessetek sokat erről ( normális hangnemben ). Mondd el miket érzel vagy gondolsz és majd Ő jól megnyugtat. Ha elég sokszor megteszi ezt, akkor szép lassan felépül az önbizalmad.
2013. jan. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egészséges féltékenység van bennem,mint bárki másban!
2013. jan. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mintha a barátomat hallanám:/ :)

Én is féltékeny vagyok,csak ok kell hozzá:) Ha nem ad rá okot,nem mutatom ki,hogy az vagyok,ha meg igen..egy darabig tűröm(attól is függ,mi az ami kiváltja nálam),azt utána szoktam neki szólni,vagy ha másik csajjal tenne féltékennyé...szerintem nem sok esély maradna arra,h együtt legyek vele! Konkrétan milyen dolgokra vagy féltékeny?Vagy milyen élethelyzetekre?

2013. jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!